Ромны. Romny. Ромни. інфо

88 грн. – кримінал
Новини міста
П'ятниця, 09 липня 2010, 08:13      Ромни, Сумська область

Жінка витягла із машини свого знайомого 88 грн. Здавалося б, ну що тут незвичного? Адже крадіжки стаються ледь не щодня, до того ж, привласнюють собі і значно більші суми.

Але в даному випадку дивним є те, що жінка вже довгий час їздила із чоловіком в одній машині. Вони працювали на агрофірмі у Попівщині: вона –  обліковцем,  він –  головним агрономом. Грабіжниця чудово знала, де ховає гроші агроном. Того дня у схованці була не така вже й велика сума – близько 90 грн. Скориставшись тим, що власник машини вийшов, обліковець не стала зволікати і викрала згадану суму грошей. Безумовно, чоловік це відразу помітив, але грабіжниця все заперечувала. Не лякало її ні те, що по селу піде про неї погана слава, ні вірогідність понести кримінальну відповідальність. Але заперечувати очевидне вона уже не могла, коли виявилося, що її вчинок бачив іще один житель села. Дивно, чому жінку із гарною роботою та репутацією раптом «переклинило» на крадіжку? Цього правоохоронцям не змогла пояснити навіть вона сама. Тепер їй інкримінують злочин, передбачений ст.. 185 ч. 1 КК України – крадіжка.

 

Тетяна Івасин за інформацією помічника начальника по взаємодії з громадськістю та ЗМІ Роменського МВ Наталії Войтенко

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Бульвар Шевченка
Бульвар Шевченка

Вхід на Ромни. інфоОголошення