Ромны. Romny. Ромни. інфо

Хочу в тюрму
Новини міста
Четвер, 22 липня 2010, 14:44      Ромни, Сумська область

Вже доведеною істиною є те, що той, хто «відмотав» строк за гратами, рідко починає вести праведне і правильне життя. Раз відчувши заманливий запах легких грошей, людину не відпускає почуття, що цього разу вже не спіймають.

Незважаючи на свій доволі молодий вік, Петро вже неодноразово відбував покарання у місцях позбавлення волі. Останнього разу він звільнився звідти 3 місяці тому за розбійний напад. За час його «ходки» сестра, з якою він мешкав у Калинівці, спилася, почала виносити речі із хати, аби було за що похмелитися. Брат вирішив їй допомогти – пішов у Ромни, щоб підзаробити грошенят на пустих пляшках. Дорогою додому поблизу городів біля Житнього він помітив велосипед. Він належав 71-річному дідусеві, який в цей час обробляв свою ділянку. Петро вирішив не просто забрати транспортний засіб, а ще  й проявити фантазію. Щоправда, з цим у нього явно є проблеми. Він став чекати дідуся, щоб торохнути того по голові палицею. Коли власник велосипеда закінчив свої дачні справи і почав збиратися додому, то помітив появу своєрідної засідки із гілок та плівки. В цей момент Петро  і заподіяв старенькому сильний удар по голові. Однак пенсіонер виявився не боязким, почав відбиватися, через що горе-нападнику самому довелося тікати від своєї жертви. Таким способом злочинець отримав велосипед.

Через кілька днів на вул. Конотопській (знову ж біля городів) він побачив ВАЗ 21099 із залишеними ключами, то збагнув, що 4 колеса замість двох – це саме те, що йому потрібно. Щоправда, тут із Петром стався черговий конфуз. Машина заглухла, проїхавши 30 м. Тут його і затримали власники автомобіля, який так і не потрапив до чужих рук.

Під час оперативно-розшукових заходів вдалося встановити і ще один кримінальний епізод із біографії нашого невезучого антигероя. Він заліз у нежилий будинок у Калинівці, звідки викрав інструменти для будівництва. Підозра одразу впала на нього, бо Петро мешкав по сусідству з обікраденою садибою. Ну, найближчим часом йому інструменти для будівництва точно не знадобляться. Наразі він поміщений в ізолятор тимчасового тримання. Порушена кримінальна справа по трьом статтям: крадіжка, поєднана з проникненням у житло (ст. 185 ч. 3), грабіж,  поєднаний з насильством, яке не є небезпечним для життя чи здоров'я потерпілого (ст. 186 ч. 2) та ст. 289 – Незаконне заволодіння транспортним засобом.

Тетяна Івасин за інформацією Наталії Войтенко, помічника начальника по взаємодії з громадськістю та ЗМІ Роменського МВ

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop31
konotop31

Вхід на Ромни. інфоОголошення