Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Новини міста Древній житель древнього міста
Древній житель древнього міста
Новини міста
Вівторок, 03 серпня 2010, 14:54      Ромни, Сумська область

Є у Ромнах громадяни, вік яких перевалив за столітній рубіж. До них у нас особливе ставлення, про них піклуються з особливою повагою. 25 липня виповнилося 100 років жительці з вул. Дудіна Марії Степанівні Голик.

Вона все життя трудилася у колгоспі, рано втратила чоловіка, виростила самотужки двох дітей, дочекалася 3 онуків, 8 правнуків та аж 3 праправнуків. Міський голова Павло Помаран, його заступник з гуманітарних питань Володимир Книга та начальник управління праці та соціального захисту населення Юрій Скиба привітали стареньку почесною грамотою від імені президента України та міського голови, вручили їй теплу ковдру і квіти. А ще більший сюрприз підготували Марії Степанівні її сусіди з вулиці. Вони на честь столітнього ювілею приготували іменинниці величезний торт і великий букет квітів. Також  пролунало побажання провідати пані Марію і на її 110-літній ювілей. А сину й доньці поважної ювілярки тепер треба повторити «досягнення» матері.

Іванна Соловей

 

Фото

Всім би так – дожити до 100 літ…

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

57
57

Вхід на Ромни. інфоОголошення