Ромны. Romny. Ромни. інфо

інформує 102
Новини міста
Вівторок, 03 серпня 2010, 15:04      Ромни, Сумська область

Поклав і втратив

Літо цього року видалося спекотним, всі рятуються від надмірної температури будь-якими можливими засобами. Саме тому майже у кожній хаті вікна відчинені 24 години на добу, що і призводить до проблем.

У селі Красне до старенького дідуся 1937 р.н. через незачинене вікно проник невідомий і викрав 1250 грн., які лежали у кімнаті. Чому дідусь так необачно ставився до свого майна – незрозуміло.

 

Телевізор вкрав, за що і поплатився

До жінки у квартиру проник злочинець і викрав телевізор фірми LG. Вона одразу заявила про це до правоохоронних органів, які по гарячих слідах встановили особу крадія – 39-річний чоловік. Заперечувати очевидне той уже не міг, до того ж, його було затримано на місці пригоди.

 

Виродок

У місті Ромни за місцем проживання був виявлений труп 51-річної жінки. На тілі нещасної судмедексперти нарахували велику кількість синців на шиї, передпліччях, голові. В ході проведення оперативно-розшукових заходів встановили, що рідну мати вбив її 28-літній син, раніше судимий. Як він пояснив, травми найріднішій людині він наніс у стані алкогольного сп’яніння. Ще моторошніше робиться від факту, що жінка померла не одразу, а через кілька днів страждань.

 

 

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Бульвар Шевченка
Бульвар Шевченка

Вхід на Ромни. інфоОголошення