Ромны. Romny. Ромни. інфо

«Багато розмов»
Новини міста
Понеділок, 16 серпня 2010, 08:05      Ромни, Сумська область

Наші трударі-депутати минулої п’ятниці зібралися на позачергову сесію міської ради. На порядок денний виносилися питання щодо подальшої роботи в напрямку вивезення сміття з міста. Але вже не вперше доводиться констатувати: обранці, вибираючи між «багато розмов» та «багато рішень» часто схиляються не на користь останнього. А от поговорити – це святе.

Як відомо, з початку серпня ПП «Еліпс» відмовилося надавати послуги по вивезенню сміття населенню. Через недосконале законодавство обранці доволі часто сперечалися, яким законам потрібно слідувати, адже норми законодавства часто суперечать один одному, або навіть нівелюють положення іншого документу. Мова зайшла про те, хто тепер надаватиме населенню послуги по вивезенню відходів. Сперечалися, чи повинен Армен Агаханян продовжувати вивозити сміття після розірвання угоди про надання послуг і якщо так, то на який термін. А якщо вивозитиме сміття новий надавач послуг, то як можна буде впливати на його роботу. Зокрема, про це турбувався В’ячеслав Губарь. Але ж якщо підприємство справно виконуватиме умови договору, то й необхідності «впливати» на нього не буде. Також звучала пропозиція передати право на вивіз сміття комбінату комунальних підприємств, а не оголошувати конкурс для визначення виконавця. Але після тривалої полеміки питання вирішили зняти з розгляду. Це така вже ледь не звичка депутатів – довго «мусолити» питання, детально його розбирати з різних сторін, перевищувати регламент, а в підсумку просто зняти його.

Не краща доля спіткала і наступне питання  - про оголошення конкурсу на визначення суб’єктів господарювання-виконавців з надання послуг по збиранню і вивезенню сміття. Даний проект рішення не набрав достатньої кількості голосів.

Щодо визначення тимчасового виконавця послуг по вивезенню сміття, то дане рішення теж не було прийнято.

 

Іванна Соловей

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

19
19

Вхід на Ромни. інфоОголошення