Ромны. Romny. Ромни. інфо

1 вересня у Рогинцях
Новини міста
Неділя, 05 вересня 2010, 17:52      Ромни, Сумська область

1 вересня у РогинцяхДень знань, незважаючи на похмуре небо над селом, видався радісним і святковим.  До школи прийшов 101 учень. Вперше сядуть за шкільні парти 5 першачків. А особливістю цього року є відсутність 11 класів. Ні, село в цьому не винне – такий стан по всій державі.

Директор Ігор Глазько у вітальному слові запевнив, що навчальний заклад забезпечений всім необхідним обладнанням, за що подякував зокрема спонсорам та батькам. Щодо рівня знань, то у школі є лише 2 відмінниці – учениці 5 класу.

Запросили на свято заступника голови райдержадміністрації Василь Ремінець. Він не забуває рідне село і тому радо відгукнувся на запрошення. Василь Васильович привіз такий бажаний і такий необхідний DVD-програвач. Діти і вчителі вже давно мріяли про сучасну техніку, тому подарунок зустріли оплесками.

Сільський голова Микола Демченко і заступник директора Наталія Ромащенко теж привітали школярів із початком нового навчального року. По закінченню урочистостей діти вручили педагогам квіти і розійшлися по класам ділитися спогадами про літо.

Тетяна Івасин

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Танці
Танці

Вхід на Ромни. інфоОголошення