Ромны. Romny. Ромни. інфо

Аби запобігти лиху
Новини міста
Неділя, 24 жовтня 2010, 20:08      Ромни, Сумська область

Начальник Роменського ВДАІ Анатолій Щербина зібрав місцевих перевізниківНещодавня страшна аварія на переїзді у Марганці Дніпропетровської області сколихнула всю Україну. Тому найближчим часом всі будуть звертати посилену увагу на стан громадського транспорту та залізничних переїздів.

, аби в черговий раз наголосити на важливості дотримання правил дорожнього руху. «Аварія у Марганці – найбільша з часу незалежності України, - зазначив Анатолій Миколайович. – Раніше сумне лідерство утримувало наше місто, коли поблизу Житнього автобус потрапив під колеса потягу. У зв’язку з цими подіями надійшла вказівка міністерства про проведення комплексу заходів під умовною назвою «Перевізник». В першу чергу, будемо звертати увагу на понаднормову кількість пасажирів у громадському транспорті. Адже і в тому злощасному автобусі у Марганці кількість пасажирів значно перевищувала норму. Також будемо перевіряти технічний стан автобусів, наявність всіх необхідних документів, ліцензій тощо. Від перевізників вимагається приведення наявного у них транспорту до належного стану. Про результати перевірки ми повідомлятимемо у правоохоронні органи. Крім того, проведемо огляд переїздів. Головна вимога – наявність шлагбауму, котрий перекривав би всю ширину проїжджої частини».

Анатолій Щербина відзначив те, що за цей рік зросла кількість аварій з вини та за участю водіїв автобусів. У нашому місті вже було зафіксовано два випадки, коли водії після своєї зміни у нетверезому стані відганяли автобуси на місця стоянки. Наголосив пан Щербина і на тому, що під час перевірок звертатимуть увагу навіть на зовнішній вигляд водіїв, адже, як відомо, зустрічають саме по одежці.

-         Було б добре, щоб всі автобуси стояли в одному місці. Але це питання потрібно вирішувати і нам з вами, і владі, – сказав Анатолій Миколайович.

Від перевізників поступила пропозиція, що таку стоянку для автобусів можна було б обладнати  на території колишнього заводу Поліграфмаш – місця там достатньо.

 

Іванна Соловей

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Масляня
Масляня

Вхід на Ромни. інфоОголошення