Ромны. Romny. Ромни. інфо

Хроніка
Новини міста
Субота, 30 жовтня 2010, 06:52      Ромни, Сумська область

Баран вкрав баранів

В Андріяшівці на сільськогосподарському підприємстві вирощують овець. Однієї ночі до цього приміщення через вікно проникла невідома особа та викрала 3 вівці загальною вагою близько 240 кг. Зараз вивчаються повні обставини злочину та коло можливих причетних осіб.

 

Жорстокі «розборки»

Двоє чоловік 28 та 26 років нанесли тілесні ушкодження 28-річному жителю села Матлахове, в результаті чого він отримав перелом ребра. Що не сподобалося двом «антигероям» цієї розповіді – наразі з’ясовується. Порушена кримінальна справа.

 

Знайшли наркотики

Під час обшуку за місцем проживання 17-річного жителя вулиці Птіцина було виявлено схованку з наркотиками. Всього правоохоронці вилучили 700 г марихуани.

 

Міліонер і жебрак одночасно?

До працівників міліції надійшла явка з повинною від 25-річного жителя міста, у якій він зізнався, що у 2008 році використав завідомо підроблену довідку про доходи, аби отримати кредит у банку. Тоді йому видали понад 14 тисяч доларів США, які чоловік використав на власні потреби. Зараз вирішується питання про порушення кримінальної справи. А поки що вибрана міра запобіжного заходу – підписка про невиїзд.

 

«Металісти»

У селі Ведмеже із гаража 80-річного дідуся невідома особа викрала слюсарні інструменти, зварювальний апарат, зарядний пристрій до акумулятора і дві каністри, в одній із яких було 10 літрів бензину.

Турботлива мешканка Ромен звернулася до міліції із заявою з приводу того, що навпроти її помешкання зник каналізаційний люк. На жаль, такі випадки стали виникати все частіше восени, викликаючи масу нарікань наших жителів.

 

Наталія Войтенко, помічник начальника по взаємодії з громадськістю та ЗМІ Роменського МВ

 

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

30
30

Вхід на Ромни. інфоОголошення