Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Новини міста Як пройшли «Канікули»
Як пройшли «Канікули»
Новини міста
Четвер, 04 листопада 2010, 21:42      Ромни, Сумська область

З 23 по 31 жовтня у Ромнах та районі проводилася операція «Канікули». В ході відпрацювання здійснювався огляд місць масового скупчення молоді: розважальні заклади, сільські клуби, магазини тощо. Спільно з адміністраціями навчальних закладів міста та району велася робота по виявленню батьків, які не виконують обов’язків по вихованню підростаючого покоління.

Було складено 6 адміністративних протоколів по виявленню  фактів тютюнопаління в громадських місцях та 1 факт розпиття спиртних напоїв неповнолітніми. Беручи до уваги такі результати роботи, можна просто-таки гордитися, яка у нас свідома молодь, котра у громадських місцях практично взірцево дотримується законів, пам’ятає про заборони, а кишенькові гроші використовує лише на цукерки.

Відпрацьовувалися авто- та залізничні вокзали з метою виявлення бездоглядних дітей та підлітків, які займаються проституцією, перебувають у розшуку або займаються бродяжництвом.

Розкрито один злочин за статтею 156-1 Кримінального кодексу України (розбещення неповнолітніх). При чому, злочин скоював родич потерпілої дівчинки. Наразі ведеться слідство.

Тетяна Івасин
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Святкова хода
Святкова хода

Вхід на Ромни. інфо