Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Новини міста Бережіться, нічні метелики
Бережіться, нічні метелики
Новини міста
Четвер, 04 листопада 2010, 21:50      Ромни, Сумська область

Хоч цих жінок називають таким безневинним словосполученням «нічні метелики», часто вони на цих комах нічим не схожі, особливо якщо врахувати заняття, для якого вони з’являються на вулицях. Щоправда, не обов’язково шукати свою клієнтуру саме на вулицях – достатньо і сауни чи місця, де можна зустріти грошовитих чоловіків.

На території міста працівниками міліції проводилися профілактичні заходи щодо відпрацювання оголошень в інтернеті та друкованих засобах масової інформації з пропозиціями інтимного характеру. В ході даних заходів вдалося виявити один факт проституції. Жінка за незначну винагороду надавала інтимні послуги «всім охочим». Тепер її контакти є у працівників міліції, щоправда, жодної винагороди вони їй не запропонують, а швидше навіть навпаки.

Тетяна Івасин
 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Залізничий вокзал
Залізничий вокзал

Вхід на Ромни. інфоОголошення