Ромны. Romny. Ромни. інфо

Податки як знущання
Новини міста
Неділя, 14 листопада 2010, 22:23      Ромни, Сумська область

Податки ніколи не бувають малими, але коли вони практично не дають змоги працювати цілому класу підприємців, це вже не дає права залишатися байдужими.

Новий проект податкового кодексу ніяк не зашкодить крупному бізнесу, а от  на роботу малого та середнього бізнесу вплине вкрай негативно. Саме тому представники дрібних підприємств проводили акції протесту як в Ромнах, так і в Києві. Голова профспілки підприємців Владислав Яременко розповів нам, що 4 листопада від нашого міста поїхала делегація до Києва, де взяли участь у мітингу з вимогою знизити розмір плати за торговий патент. «Наші зусилля не були марними: нам знизили плату в два рази – з 1200 грн. до 600», - каже Владислав Іванович. Зупинятися підприємці не збираються і планують ще раз їхати до столиці, аби поступки малому бізнесу стали ще суттєвішими.

Тетяна Івасин
 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Мітинг
Мітинг

Вхід на Ромни. інфоОголошення