Ромны. Romny. Ромни. інфо

Здобутки вчительки
Новини міста
П'ятниця, 09 січня 2009, 13:53      Ромни, Сумська область
У ЗОШ № 11 пройшов бенефіс творчих здобутків старшого вчителя Галини Корнух.  

Викладач української мови та літератури вже 20 років вчить молоде покоління не тільки правилам правопису та біографій письменників, а й загальнолюдським цінностям. Серед її колишніх учнів багато нині відомих та успішних роменців – бізнесменів, підприємців, лікарів. Та й не лише жителів нашого міста, а і теперішніх мешканців Києва, Харкова, Сум, Одеси тощо.

 

Минулого року Галина Дмитрівна стала автором навчального посібника «Усі уроки української літератури у 8 класі. Для шкіл з російською мовою навчання», видавництва ТОВ Видавнича група «Основа». Ті викладачі, хто користувався цим посібником, висловлювали тільки схвальні відгуки. На відміну від багатьох нинішніх підручників, цей виданий практикуючим педагогом, а не теоретиком, мало обізнаним з реаліями шкільного життя. Тому й являє собою високу цінність як помічник викладачам.

 

Бенефіс пройшов у теплій і майже сімейній обстановці. Представники педагогічного колективу школи Галини Дмитрівни зробили їй чудовий передноворічний подарунок – безліч теплих слів і побажань й надалі складати різноманітні посібники для вчителів-словесників. Заступник директора школи з навчальної роботи Людмила Жогло сказала, що Галина Дмитрівна вже багато років є гордістю навчального закладу. А колишні учні подякували пані Корнух за її чуйне ставлення до кожного свого вихованця і віру в потенціал кожної дитини.

 

Іванна Соловей

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Святковий концерт
Святковий концерт

Вхід на Ромни. інфоОголошення