Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Новини міста Страхова медицина – плюси і мінуси
Страхова медицина – плюси і мінуси
Новини міста
Середа, 16 лютого 2011, 21:48      Ромни, Сумська область

Нещодавно набуло поширення страхування життя та здоров’я. У райдержадміністрації пройшла нарада за участю представників страхових компаній, їх клієнтів, профільних підрозділів та медичних закладів району.

Кожен із виступаючих намагався «розхвалити» саме своє відомство. Наприклад, всі представники страхових компаній переконували у зручності страхування саме у них, про велику кількість програм для задоволення потреб найвимогливіших клієнтів. Не обійшли вони увагою й фінансову привабливість страхування, мовляв, у рік людині доведеться витрачати близько 100-250 грн., а натомість є можливість отримати медичні послуги на суму в декілька тисяч гривень.

Заступник головного лікаря Роменської ЦРЛ звернула увагу на те, що часто страхові компанії проводять медичне страхування без участі медичних консультантів та експертів, а це є нелогічним. На практиці – саме медичний працівник може оцінити ступінь ризику і визначити, як саме треба допомогти клієнтові.

Серед очевидних недоліків деяких програм страхування – у випадку лікування в іншій області України пацієнтові всі витрати доведеться фінансувати із власної кишені. Зізналися представники страхових компаній у низькому рівні довіри населення, адже фінансова спроможність наших громадян іноді не дає жодної можливості застрахувати своє життя чи здоров’я.

З іншого боку – страхування є суттєвою підтримкою в умовах обмеженого фінансування медицини державою. Альтернативою медичному страхуванню є лікарняна каса, яка також працює за накопичувальним принципом, але без участі посередника – страхової компанії.

Словом, усі сторони зібрання висловили свою думку, а рішення приймати потрібно на власний розсуд кожному окремо.

 

Тетяна Івасин

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

35
35

Вхід на Ромни. інфоОголошення