Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Новини міста 9-й традиційний турнір з міні-футболу, присвячений пам’яті Володимира Окіпного
9-й традиційний турнір з міні-футболу, присвячений пам’яті Володимира Окіпного
Новини міста
Вівторок, 01 березня 2011, 08:05      Ромни, Сумська область

З метою розвитку дитячо-юнацького спорту, підвищення спортивної майстерності, встановлення дружніх стосунків зі спортсменами інших областей з 24 по 27 лютого 2011 року в спортивному комплексі відбувся 9-й традиційний турнір з міні-футболу, присвячений пам’яті Володимира Окіпного.

Цього року в турнірі взяли участь команди з міст: Конотоп, Лохвиця, Прилуки, Суми та Ромни ( дві команди ) (всього близько 100 чол.).


На відкритті турніру зі словами привітання та побажання міцного здоров’я та успіхів у житті та спорті до учасників турніру та гостей звернулись Володимир Книга- депутат міської ради , голова Роменської міської організації політичної партії «Фронт Змін», Володимир Мельник - начальник відділу з питань фізичної культури і спорту міськвиконкому та директор Роменської ДЮСШ Ганна Василець, яка за дорученням спонсору, колишнього вихованця Роменської ДЮСШ, а нині директора приватної фірми «Каретный двор» (м.Київ) Антона Васильця вручила цінні подарунки (годинники з логотипом ювілею спортивної школи) начальнику відділу з питань фізичної культури і спорту Володимиру Мельнику, головному судді змагань Олегу Кармазіну та першому тренеру з легкої атлетики Антона Васильця - Миколі Савицькому.


В напруженій та безкомпромісний боротьбі почесне 1-е місце виборола команда ДЮСШ м.Ромни (тренер Анатолій Джур), 2-е місце посіла команда СДЮШОР «Зміна» м.Суми ( тренер Андрій Шуренков ) , 3-е місце посіла команда ДЮСШ м. Лохвиця (тренер Олександр Харченко).


На урочистому закритті турніру Володимир Книга , Володимир Мельник та депутат міської ради, член партії «Фронт Змін» Володимир Роздобудько нагородили переможців та призерів турніру грамотами, медалями, вимпелами та футбольними м’ячами .

Команді - переможцю турніру було вручено Кубок Федерації футболу Сумщини, кращі гравці турніру нагороджені цінними призами .
Кращим захисником турніру визнано Костянтина Коренєва (м.Суми), , кращим нападником Павла Шамрицького (м.Лохвиця), кращим воротарем турніру – Дмитра Нюкало ( м.Ромни) , кращим гравцем – Олексія Прокопчука ( м.Ромни).

Відділ з питань фізичної культури і спорту міськвиконкому висловлює щиру подяку за надану спонсорську допомогу в проведенні заходу Роменській міській та районній організації Політичної Партії «Фронт Змін» та директору ДЮСШ відділу освіти за надання спортивної бази для проведення турніру.

 

http://romny.osp-ua.info/?pokaz=43834

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

044
044

Вхід на Ромни. інфоОголошення