Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Новини міста В Ромнах будуть навчатися кінологи МНС зі всієї України
В Ромнах будуть навчатися кінологи МНС зі всієї України
Новини міста
Середа, 06 квітня 2011, 07:17      Ромни, Сумська область

6 квітня 2011 року на базі 2-го Спеціального регіонального центру швидкого реагування МНС (м. Ромни Сумської області) розпочнуться тримісячні курси кінологів, на яких зможуть навчатися рятувальники МНС зі всіх регіонів України.

Після здачі відповідних державних іспитів новоспечені фахівці отримають професію «кінолог (рятувальні роботи)». Студенти будуть вивчати анатомію та фізіологію собак, дисципліни по розведенню і дресируванню, годуванню й утримуванню, догляду й гігієні. До їх послуг облаштовані кімнати для проживання та зручні вольєри для чотирилапих вихованців, поля для навчань по слідовій роботі, стадіон для тренувань зі слухняності та спритності, учбові містечка для пошуку людини під техногенним завалом та у природному середовищі. І головне – навчання буде проводити кваліфікований персонал 2 СРЦШР МНС України.

«Перш ніж почати розгрібати руїни, рятувальникам необхідно дізнатися, чи залишилися там живі люди, яких ще можна врятувати, і кінологи тут незамінні, – констатує очільник 2-го Спеццентру МНС Сергій Біляєв. – Досить кількох навчених псів, щоб за 15-20 хвилин перевірити руїни будівлі, а при пошуку тих, хто заблукав у лісі, четвірка собак з кінологами замінює до сотні чоловік! Щоб працювати кінологом в МНС, передусім треба дійсно любити братів наших менших і пам’ятати, що випадкових людей в МНС не буває».

 

http://100.sumy.ua

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Ярмарок
Ярмарок

Вхід на Ромни. інфоОголошення