Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Новини міста VI обласний конкурс хореографії «Поліські візерунки»
VI обласний конкурс хореографії «Поліські візерунки»
Новини міста
Середа, 06 квітня 2011, 13:24      Ромни, Сумська область

3-го квітня 2011 року у м. Шостка відбувся VI обласний конкурс хореографії «Поліські візерунки». Учасниками фестивалю були колективи з усієї Сумської області. Місто Ромни на цьому конкурсі представляли зразкові аматорські хореографічні колективи міського будинку культури «ВІВАТ», «Дивограй» та хореографічний колектив «Імпульс» ЗОШ № 7. 


Журі, головою якого була начальник управління культури і туризму Сумської ОДА О. П. Мельник, високо оцінило виконавську майстерність та артистизм юних талантів Роменщини. 

У номінації «Сучасний танець» в молодшій віковій категорії хореографічний колектив «Імпульс» виборов почесне перше місце, а хореографічний колектив «Дивограй» виборов почесне третє місце. В цій же номінації, але в старшій віковій категорії хореографічний колектив «ВІВАТ» отримав диплом та свідоцтво учасника фестивалю. 

Тож, вітаємо юних танцівників і бажаємо їм подальших успіхів та натхнення!

В. о. начальника відділу культури К. О. Лук’яненко

 

http://www.romny.osp-ua.info/?pokaz=44595

 

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

18
18

Вхід на Ромни. інфоОголошення