Ромны. Romny. Ромни. інфо

КВН
Новини міста
Четвер, 07 квітня 2011, 20:27      Ромни, Сумська область

КВН між шкільними командами нашого містаУ день сміху пройшов конкурс КВН між шкільними командами нашого міста. За звання найвеселіших змагалися учасники зі шкіл № 5, 7, 11, 4, 2. Діти показували свою обізнаність роменськими проблемами, і саме ці жарти віталися найгучнішими оплесками.

Деякі жарти видавались занадто дорослими, як для школярів. І ще одним мінусом можна відмітити зовсім недоречну російськомовність деяких команд. Принаймні, ваги це їм не додало.

У підсумку чемпіонами міста стала команда «Адреналін» із школи №5. Їх визнали найкращими вже другий рік поспіль. У кожній школі помітні діти із акторськими здібностями, що значно посилило позитивне враження від гри. Всі учасники були нагороджені грошовими призами, а переможці отримали також і кубок.

 

kvn1

 

 

kvn4

 

kvn5

 

kvn6

 

kvn7

 

kvn8

Тетяна Івасин

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop55
konotop55

Вхід на Ромни. інфоОголошення