Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Новини міста Фізкультурно-оздоровче свято до Дня фізичної культури і спорту
Фізкультурно-оздоровче свято до Дня фізичної культури і спорту
( 3 Проголосували )
Новини міста
Вівторок, 13 вересня 2011, 08:29      Ромни, Сумська область

РомниДо Дня фізичної культури і спорту на міському стадіоні було людно – вся спортивна громада міста та шанувальники спорту відзначали свято. 

На урочистостях міський голова Микола Калашник привітав спортсменів, усіх працівників фізичної культури і спорту, відзначивши вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту, багаторічну сумлінну працю ветеранів спорту та кращі спортивні колективи. 

Зі словами привітання до присутніх звернулися майстер спорту Міжнародного класу з метання спису, неодноразовий рекордсмен України, неодноразовий чемпіон Радянського Союзу , переможець Кубку СРСР, бронзовий призер „Ігор Доброї волі ”, неодноразовий Чемпіон Світу, Європи та Олімпійських ігор серед ветеранів - Сергій Гаврась та майстер спорту СРСР з гирьового спорту , чемпіон Радянського Союзу, багаторазовий призер чемпіонатів України та Всесоюзних турнірів з гирьового спорту - Михайло Левченко. 

Вихованки відділення спортивної гімнастики ДЮСШ відділу освіти(старший тренер відділення Тетяна Момоток), народний хореографічний колектив «Перлина» міського будинку культури (керівник Наталья Мечова) та спортсмени Роменської молодіжної організації «Вулична молодіжна культура Роменщини" (керівник Андрій Тріус ) порадували всіх присутніх показовими виступами.

Цього дня молодь підтримала здоровий спосіб життя та взяла активну участь у змаганнях. А їх було немало: легкоатлетична естафета вулицями міста, змагання з настільного тенісу, шахів, перетягування канату, змагання із загальної фізичної підготовки та легкої атлетики, армреслінгу, стрітболу , міні-футболу та «Веселі старти» . 

Всі переможці та призери спортивних заходів були нагороджені грамотами та цінними подарунками.


Ірина ГОНЧАРОВА, 
головний спеціаліст відділу з питань ФК і спорту Роменського міськвиконкому

http://romny.osp-ua.info

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop8
konotop8

Вхід на Ромни. інфоОголошення