Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Новини міста Роменське ВПУ підкорило VIII Міжнародний фестиваль з кулінарного мистецтва та сервісу в Україні
Роменське ВПУ підкорило VIII Міжнародний фестиваль з кулінарного мистецтва та сервісу в Україні
Новини міста
Понеділок, 01 квітня 2013, 20:05      Ромни, Сумська область
Роменське ВПУ підкорило VIII Міжнародний фестиваль з кулінарного мистецтва та сервісу в УкраїніЗ 27 по 29 березня у Міжнародному виставковому центрі в місті Києві за рекомендації Всесвітньої асоціації Кулінарних Союзів пройшов VIII Міжнародний фестиваль з кулінарного мистецтва та сервісу в Україні.

Проводився фестиваль за такими напрямками як: АРТ-клас за номінаціями (домашнє виконання) та практичні змагання (робота безпосередньо на території змагань) індивідуальної та командної форми участі.

У фестивалі взяли участь збірні команди кухарів з різних країн світу.

Місто Ромни на Міжнародному фестивалі представляло ДПТНЗ «Роменське ВПУ» (директор – П. І. Помаран).

Так, участь у конкурсі взяла учениця групи КК-2 Роменського ВПУ - Кириченко Дар`я. Активну участь у підготовці до конкурсу взяли майстри виробничого навчання училища: Мовчан І. В., Токар В. В.,  Корогод Л. М., Конопленко І. В.

Роменське ВПУ було представлено у номінаціях: декоративні вироби з солоного тіста та традиційних хліб. Слід відмітити, що дані вироби були представлені на вищому рівні та отримали високі схвалення членів журі. Кириченко Дар`я в цікавій формі захистила свої вироби, відповівши на всі питання членів журі, розповівши технологію приготування та склад інгредієнтів своїх виробів. Особливістю нашої учасниці було і те, що вона виступала не в звичайному  професійному одязі. Одяг мав основні елементи української народного вбрання, що привертало увагу не лише учасників та журі фестивалю, а й гостей заходу. Так, одяг для учасниці був виготовлений майстернею кравців Роменського ВПУ під керівництвом майстрів виробничого навчання Помаран Т. М. та Гречаник М. І.

Вироби нашої учениці сподобалися і членам журі, і всім учасникам конкурсу.

Як результат, Кириченко Дар`я була нагороджена Дипломом І ступеня у номінації «Вироби з тіста», Дипломом ІІІ ступеня у номінації «Традиційний хліб», Дипломом за активну участь у фестивалі.

 


 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Ромни
Ромни

Вхід на Ромни. інфоОголошення