Ромны. Romny. Ромни. інфо Новости Справка Объявления - Роменські рятувальники на Сорочинському ярмарку

Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Новини міста Роменські рятувальники на Сорочинському ярмарку
Роменські рятувальники на Сорочинському ярмарку
Новини міста
Понеділок, 18 серпня 2008, 12:36      Ромни, Сумська область

оркестр Національний Сорочинський ярмарок – це  місце, де можна купити, продати та виставити на розсуд людям  технічні новинки, усілякі ручні вироби і, навіть, творчі уміння. Ось і Спеціальному аварійно-рятувальному загону Оперативно-рятувальної служби МНС випала честь відзначитись на цьому грандіозному дійстві, і показати багаточисленним покупцям та продавцям свої таланти.

14 серпня народний духовий оркестр під керівництвом Валерія Лук’яненка, а також солісти: Олександр Сердюк, Анастасія Лашко, Сергій Лук’яненко та Вікторія Пачковська взяли участь в концертній програмі на святковій сцені МНС України у селі Великі Сорочинці, куди з’їхались рятівники з усіх регіонів, щоб  разом із полтавчанами створити святкову атмосферу та пропагувати Народну службу порятунку на славнозвісному ярмарку в Україні. Оркестр САРЗу виконував найвіртуозніші різножанрові твори українських та закордонних композиторів, за що заслужено отримав подарунки та гучні оплески від вдячних слухачів, солісти ж в свою чергу також не залишили нікого байдужими, завороживши гостей ярмарку чарівним багатоголосним співом.

Ведучий програми, а також за сумісництвом представник МНС та один з організаторів видовища Андрій Мельник після кожного виступу роменців з гордістю повторював: ”Ось такі у нас рятівники!” Пилип Наливайко  На фото Оркестр Роменського САРЗу виконував найвіртуозніші різножанрові твори
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

016
016

Вхід на Ромни. інфо