Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ехо трагедії
Новини міста
Вівторок, 26 серпня 2008, 12:15      Ромни, Сумська область

ПовіньРоменські рятувальники повернулися з Івано-Франківщини,  де надавали допомогу постраждалому населенню у боротьбі з наслідками стихії.

Практично цілий місяць зведений загін Спеціального аварійно-рятувального загону, що на Сумщині, наряду з представниками з інших регіонів, брав участь у ліквідації  наслідків стихії у Івано-Франківській області.

На рукахРоменські рятувальники надавали допомогу жителям  селища Верховини, неофіційної столиці Гуцульщини, у подоланні наслідків масштабного лиха, що в результаті сильних зливових дощів заподіяв розбурханий Прут. Представники Сумщини, як і «еменесники» з інших областей, працювали по 12-15 годин на добу, намагаючись у найкоротший термін відновити житлові будинки, системи житлово-комунального господарства, водопостачання, порушені сільгоспугіддя, інженерні споруди. По дахиПротягом місяця роменці, як-то кажуть, не бачили ні сна, ні відпочинку, але доклали максимум зусиль для повернення життя у постраждалому регіоні у нормальне русло.

Президент України Віктор Ющенко, перебуваючи у селищі Верховина, високо оцінив самовідданість, мужність та героїзм українських рятувальників, які у черговий раз довели громаді свою фаховість та вміння протистояти загальнонаціональній біді. РозвантажувалиПриємно, що у двобої зі стихією у західному регіоні пліч-о-пліч знаходились представники практично всіх областей України без поділу на політичні кольори, у тому числі і з далекої Сумщини.

Валерій Шокутько.

На фото підборці „Як це було”:
- на вузьких вулицях селищ доводилось більше працювати руками;
- старих та малих постраждалих виносили на руках;
- грунтові  зсуви засипали хати по самі дахи; 
- розвантажування гелікоптерів з гуманітарною допомогою теж  тяжка праця;

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

26
26

Вхід на Ромни. інфоОголошення