Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Новини міста У Ромнах, що на Сумщині, пройшов 5-й Чемпіонат України з кемпо та кобудо під патронатом Міністра з питань надзвичайних ситуацій Шандри В.М. (ФОТО)
У Ромнах, що на Сумщині, пройшов 5-й Чемпіонат України з кемпо та кобудо під патронатом Міністра з питань надзвичайних ситуацій Шандри В.М. (ФОТО)
Новини міста
Четвер, 16 квітня 2009, 08:25      Ромни, Сумська область

Сімнадцять команд (а це близько140 учасників) з різних куточків країни взяли участь у 5-му Чемпіонаті з кемпо та кобудо, що був проведений нещодавно під патронатом Міністра з питань надзвичайних ситуацій Шандри В.М. у місті Ромни Сумської області. Змагання були організовані й проходили за підтримки дислокованого тут Спеціального аварійно-рятувального загону МНС, федерації кемпо й кобудо IKF України та мерії міста. 

 


 

- Це вже не перший захід, який ми проводимо сумісно з міською владою, - зазначив начальник САРЗ МНС полковник служби цивільного захисту Сергій Біляєв. - Справжній рятувальник повинен бути, у першу чергу, фізично розвинутий, тому ми приділяємо максимум уваги розвитку різних видів спорту, і свою співпрацю з федерацією кемпо й кобудо IKF України та її президентом Борисом Сушинським плануємо тільки поглиблювати.  

Ідея проведення такого чемпіонату виникла 5 років тому і з того часу кількість бажаючих завітати до древнього Ромену та продемонструвати свою майстерність з даного виду спорту зростала з кожним роком, сподіваюсь, що ця тенденція збережеться і надалі. Бути співорганізаторами таких змагань для нас велика честь і відповідальність, тому ми і надалі будемо всіляко підтримувати розвиток подібних єдиноборств у регіоні.

 

Валерій Шокутько,
помічник начальника САРЗ МНС із питань взаємодії
зі ЗМІ та зв’язків з громадськістю

 

Міськвиконком

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Парк
Парк

Вхід на Ромни. інфоОголошення