Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Новини міста За ініціативи міліції в Сумах пройшли змагання між футбольними командами шкіл Охтирки, Ромен, Шостки, Конотопу та Сум
За ініціативи міліції в Сумах пройшли змагання між футбольними командами шкіл Охтирки, Ромен, Шостки, Конотопу та Сум
Новини міста
Вівторок, 29 вересня 2009, 15:16      Ромни, Сумська область
«Футбольні зірочки» – саме таку назву мав турнір, що проводився за ініціативою ГУМВС області в Сумах. Головною метою цього заходу було залучення молоді до здорового способу життя і запобігання дитячій злочинності в регіоні.

Стадіон Сумського національного аграрного університету приймав гостей з Охтирки, Сум, Ромен, Конотопу та Шостки. Майже 70 юних спортсменів-школярів приїхали до обласного центру, щоб прийняти участь в футбольних змаганнях, організованих головним управлінням внутрішніх справ області за підтримки  Управління науки та освіти, служби у справах молоді та спорту, фізкультурно-спортивним товариства «Динамо».
 
Спортивні змагання «Футбольні зірочки» проводилися у три етапи. На першому в кожній школі області була визначена найкраща команда, яка потім брала участь у районних змаганнях. Відповідно, команда-переможниця  районних змагань виходила на регіональний рівень. І ось, нарешті, останній, четвертий тур – обласний турнір, головний приз якого – поїздка на всеукраїнські футбольні змагання, що проходитимуть у Полтаві.
 
За результатами обласного турніру перше місце і кубок переможця отримали футболісти з Охтирки, другими були спортсмени з Ромен, почесне третє місце отримала команда з Конотопа.
 
Артем Лоскот – воротар команди-переможиці полишав майданчик замореним, але з найкращими враженнями: «Ми активно тренувались. Налаштовані були на перемогу. Емоції переповнюють, важко говорити. Проте хочеться подякувати організаторам і попросити проводити побільше таких футбольних свят. А ми обіцяємо показати гарну гру в Полтаві».
 
Без подарунків не залишилась жодна з команд. На згадку про зустріч правоохоронці подарували юним спортсменам футбольні м’ячі, а найкращих з них відмітили почесними грамотами та кубками.
 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Урочистий мітинг
Урочистий мітинг

Вхід на Ромни. інфоОголошення