Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Новини міста Будівництво вертолітного майданчика (ФОТО)
Будівництво вертолітного майданчика (ФОТО)
Новини міста
П'ятниця, 03 жовтня 2008, 13:22      Ромни, Сумська область

У Ромнах, що на Сумщині, готуються до реорганізації у центр швидкого реагування

З будівництва вертолітного майданчика працівники Спеціального аварійно – рятувального загону розпочали підготовку до реорганізації у 2-й спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту. Адже зоною відповідальності майбутнього центру для виконання завдань щодо запобігання, реагування та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій визначено території чотирьох областей – Сумської, Харківської, Полтавської, Чернігівської. І, звичайно, годі й думати про оперативне виконання завдань за призначанням без авіації.

 Начальник САРЗ Сергій Біляєв

Саме авіаційний підрозділ – це та остання ланка, якої не вистачало у ланцюгу рятувальних робіт, що здатний н асьогодні виконувати наш загін. Ми маємо високопрофесіональних кінологів, рятувальників, водолазів, хіміків, піротехніків, інших фахівців. І тепер ми будемо у змозі у лічені години-хвилини доставити необхідних фахівців до місця проведення рятувальних робіт, бо ж, як показує практика, для успішного рятування людей під час виникнення надзвичайних ситуацій головною передумовою є максимальна мобільність рятувальних підрозділів. Тому, на наш погляд, рішення Ради національної безпеки і оборони України «Про стан функціонування єдиної державної системи запобігання та реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру» було правильним і своєчасним. А ми, представники аварійно-рятувальних та спеціальних загонів центрального підпорядкування докладемо максимум зусиль для ефективної реалізації державної політики у сфері цивільного захисту та якісної реорганізації наших підрозділів у сучасні, матеріально та технічно оснащені,  регіональні центри швидкого реагування.

Сергій Закорко

по матеріалам Валерія Шокутько, помічника начальника загону з питань взаємодії зі ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вертолітна площадка 

на фото: будівництво вертолітного майданчика- перший крок до центру швидкого реагування

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

41
41

Вхід на Ромни. інфоОголошення