Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Новини міста Європейський стандарт зв’язку
Європейський стандарт зв’язку
Новини міста
П'ятниця, 09 жовтня 2009, 07:10      Ромни, Сумська область
З 14 жовтня для виходу на міжміську телефонну мережу необхідно замість міжміського префікса «8» набрати префікс «0». Такий самий порядок набору діятиме і при наборі абонентів мереж мобільного зв’язку. Для виходу на міжнародну телефонну мережу замість міжнародного префікса «8-10» потрібно буде набирати префікс «0-0». Тобто, для того, щоб зателефонувати в інше місто, іншу країну чи на номер мобільного абонента, потрібно спочатку набрати цифру «0» замість «8».

Після набору «0» зі стаціонарного телефону слід дочекатися безперервного сигналу і тільки потім здійснювати набір інших цифр – код потрібного міста, або код мережі оператора мобільного зв’язку без першої цифри «0» в існуючому коді, далі без інтервалу – номер телефону абонента. При наборі двох нулів поспіль «0-0» відбувається міжнародне з’єднання з відповідною тарифікацією.

Наприклад: замість «8-0542 (код населеного пункту) + номер телефону» необхідно набирати «0-542 (код населеного пункту) + № телефону».

В межах області: «8-243 (код населеного пункту) + № телефону» необхідно набирати «0 - 243 (код районного центру) + № телефону».

Для виходу на абонентів мобільного зв’язку замість «8-050 (код оператора) + № телефону" необхідно набирати «0-50 (код оператора) + № телефону».

Утім, хто користується послугами мобільних операторів, має «право на відстрочку». Перші три місяці нововведення абоненти мобільних операторів не відчують дискомфорту і все одно зв’яжуться з тим, до кого телефонують. Така «адаптація» триватиме до 1-го лютого 2010-го року. Слід зазначити, що тим абонентам, які у своїх «мобілках» використовують міжнародний формат набору номерів абонентів України (тобто +380) нічого змінювати не потрібно.

Для з’єднання із абонентом у міжнародному напряму замість «8-10» необхідно набирати «0-0». Наприклад, замість «8-10-7 (код країни) – 495 (код населеного пункту) + № телефону» необхідно набирати «0-0-7 (код країни) – 495 (код населеного пункту) + № телефону».

Крім того, для абонентів Київської області вводиться новий код зони «45» замість «044», а код Києва змінюється з «044» на «44». Наприклад, було 8-044-хх-ххххх, який з 14.10.2009 виглядатиме як 0-45-хх-ххххх.

Перехід на нову систему нумерації викликаний необхідністю погодження її з європейськими стандартами, оскільки Україна входить у перелік країн з «нестандартною» системою нумерації.

 

 

http://100.sumy.ua

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Сейм
Сейм

Вхід на Ромни. інфоОголошення