Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Новини міста У жовтні на території Роменського району працював пересувний позашкільний навчальний заклад
У жовтні на території Роменського району працював пересувний позашкільний навчальний заклад
Новини міста
П'ятниця, 16 жовтня 2009, 14:29      Ромни, Сумська область

Навчально-виховною роботою було охоплено 226 дітей середнього та старшого шкільного віку Дібрівської, Хмелівської, Ведмежівської загальноосвітніх шкіл. На базі загальноосвітніх закладів проводились заняття з краєзнавства, спортивного орієнтування, техніки пішохідного туризму, екології Сумщини, ландшафтного дизайну, креативного рукоділля.

Юні туристи стали учасниками змагань зі спортивного орієнтування, в’язання туристських вузлів. Пройшли практичні заняття з краєзнавства з використанням інтерактивних форм роботи.

 

Вихованці гуртків «Креативне рукоділля» взяли участь у виставці робіт з природного матеріалу «Осінній дивограй». На заняттях гуртка «Ландшафтний дизайн» розпочато розробку проектів озеленення шкільного подвір’я.

 

У 2010 році в рамках проекту заплановано квіткове оформлення клумб Дібрівської, Хмелівської загальноосвітніх шкіл. Надані індивідуальні консультації щодо озеленення пришкільної території учням та вчителям Ведмежівської школи. Юні екологи розпочали роботу по створенню екологічної стежки у селах Ведмеже, Хмелів, підготовки проектів на тему «Видовий склад рослинного і тваринного світу Роменщини».

 

http://100.sumy.ua

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop8
konotop8

Вхід на Ромни. інфоОголошення