Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Новини міста В Україні очікують дві епідемії грипу
В Україні очікують дві епідемії грипу
Новини міста
Понеділок, 26 жовтня 2009, 15:17      Ромни, Сумська область

В осінньо-зимовий період в Україні буде дві паралельні епідемії грипу - сезонна і епідемія пандемічного грипу А(N1H1). Про це повідомив радник з питань епідеміологічного спостереження за інфекційними захворюваннями ВООЗ Андрій Тулісов. Він підкреслив, що якщо людина перехворіла на сезонний грип, то це не захищає її від пандемічного грипу, додавши, що тяжкість пандемічного грипу вища, ніж тяжкість сезонного грипу.

У свою чергу заступник міністра охорони здоров'я Олександр Біловол повідомив, шо епідемія грипу в Україні може розпочатися у листопаді. Він наголосив, що медичні установи країни готові до епідемії, і у лікарнях є достатній запас медикаментів. Ситуація з захворюваністю на грип в Україні, за словами Олександра Біловола, під контролем, і вакцинація вже розпочалась.

 

http://100.sumy.ua/

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Святкова хода
Святкова хода

Вхід на Ромни. інфоОголошення