Новини міста
П'ятниця, 17 жовтня 2008, 13:51      Ромни, Сумська область

Легка атлетика

„Кроссуємо” першими

У місті Суми пройшли змагання на першість області з легкоатлетичного кросу в залік 17 ігор серед школярів. Вдало виступила збірна команда школярів нашого міста, яка зайняла 1 місце серед семи команд міст області. Друге місце зайняла команда міста Шостка, третє - місто Охтирка. Найбільший внесок в перемогу нашої команди внесли: Альона Кір'ян (ЗОШ №4) - 1 місце на дистанції 1500 м, Віктор Куліковський (ЗОШ №1) - З місце - 3000 м, В'ячеслав Науменко  (ЗОШ №1) - 3 місце -1000 м, Дмитро Бугрим (ЗОШ №11) - 4 місце - 3000 м.

За підсумками змагань Альона Кір'ян та Віктор Куліковський увійшли до збірної команди області та візьмуть участь у змаганнях з кросу на Чемпіонаті України у місті Кіровоград.

Підготували команду до змагань тренери - викладачі ДЮСШ відділу освіти Микола Савицький та  Валентина  Савицька

Шашки

Шашкові призери серед інвалідів

11 жовтня 2008 року в місті Білопілля відбувся Чемпіонат області з російських шашок серед інвалідів з ОРА.

В особистому заліку Ярослав Панченко зайняв 2 місце серед чоловіків, а Юлія Скиба виборола 1 місце в особистому заліку серед жінок.

Готував команду до змагань тренер Сергій Гобов . На даний час обоє спортсмени готуються до участі в Чемпіонаті України з російських шашок який пройде у місті Євпаторія у листопаді цього року.