Ромны. Romny. Ромни. інфо

Спорт
Новини міста
П'ятниця, 17 жовтня 2008, 13:51      Ромни, Сумська область

Легка атлетика

„Кроссуємо” першими

У місті Суми пройшли змагання на першість області з легкоатлетичного кросу в залік 17 ігор серед школярів. Вдало виступила збірна команда школярів нашого міста, яка зайняла 1 місце серед семи команд міст області. Друге місце зайняла команда міста Шостка, третє - місто Охтирка. Найбільший внесок в перемогу нашої команди внесли: Альона Кір'ян (ЗОШ №4) - 1 місце на дистанції 1500 м, Віктор Куліковський (ЗОШ №1) - З місце - 3000 м, В'ячеслав Науменко  (ЗОШ №1) - 3 місце -1000 м, Дмитро Бугрим (ЗОШ №11) - 4 місце - 3000 м.

За підсумками змагань Альона Кір'ян та Віктор Куліковський увійшли до збірної команди області та візьмуть участь у змаганнях з кросу на Чемпіонаті України у місті Кіровоград.

Підготували команду до змагань тренери - викладачі ДЮСШ відділу освіти Микола Савицький та  Валентина  Савицька

Шашки

Шашкові призери серед інвалідів

11 жовтня 2008 року в місті Білопілля відбувся Чемпіонат області з російських шашок серед інвалідів з ОРА.

В особистому заліку Ярослав Панченко зайняв 2 місце серед чоловіків, а Юлія Скиба виборола 1 місце в особистому заліку серед жінок.

Готував команду до змагань тренер Сергій Гобов . На даний час обоє спортсмени готуються до участі в Чемпіонаті України з російських шашок який пройде у місті Євпаторія у листопаді цього року.

 

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Мітинг
Мітинг

Вхід на Ромни. інфоОголошення