Ромны. Romny. Ромни. інфо

Підірвали міну
Новини міста
П'ятниця, 13 листопада 2009, 10:47      Ромни, Сумська область

У місті Ромни в середу, 11 листопада, фахівці 2-го спеціального регіонального центру швидкого реагування МНС України підірвали 82-міліметрову мінометну міну часів Другої світової війни.


Так, за словами помічника начальника 2-го СРЦБР МНС України у зв'язках з громадськістю Валерія Шокутько, міну виявили в густонаселеному мікрорайоні.


Як повідомляється, обстеживши небезпечну знахідку, піротехніки дійшли висновку, що транспортувати міну не можна. Корпус міни роз'їла іржа, її детонатор мав ушкодження. Міна могла вибухнути в будь-який момент.

Саме тому спеціальна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняла рішення підірвати міну на місці знахідки.

Варто відзначити, що людей з довколишніх будинків вивели на вулицю і відвели на безпечну відстань. У мікрорайоні відключили газ, а міліція оточила небезпечну будову навчального корпусу.

"Співробітники Головного управління міського господарства привезли 30 мішків піску, якими обклали міну з усіх боків. У районі надзвичайної події чергували кілька бригад лікарів швидкої медичної допомоги. Заклавши вибухівку і відійшовши на безпечну відстань, піротехніки підірвали міну. Постраждалих немає", - сказав Шокутько.

 

http://korrespondent.net

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Вулиця Руденко
Вулиця Руденко

Вхід на Ромни. інфоОголошення