Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Тандем-пресс Сергій Гаврась – п’ятикратний чемпіон Європи
Сергій Гаврась – п’ятикратний чемпіон Європи
Тандем-пресс
Середа, 05 вересня 2012, 08:09      Ромни, Сумська область
Сергій Гаврась – п’ятикратний чемпіон Європи23 серпня 2012 року, коли Україна відзначала державне свято «День Прапора», в м. Циттау, Німеччина, роменчанин Сергій Гаврась, майстер спорту міжнародного класу з метання списа, став чемпіоном Європи. Це  вже п’ятий золотий титул Сергія Петровича на Європейському форумі. 

За традицією і регламентом на честь переможця підіймався прапор України і звучав гімн. А в цей час стадіон, стоячи аплодував чемпіону Європи з маленького провінційного містечка Ромни Сумської області.

Як розповів Сергій Гаврась, свою перемогу він присвятив Незалежності України, яку він не тільки вшановує і святкує, а й вписує свої героїчні перемоги золотими літерами в історію України. Присвячує перемогу і рідному місту Ромни, в якому живе і тренується, і всім її мешканцям. І, звичайно, геніальному вченому, інтелектуалу, патріоту України, лідеру Прогресивної соціалістичної партії України, членом якої Сергій Петрович є,  - Наталії Вітренко, заради якої він повернувся в спорт і сьогодні продовжує перемагати.

 

Тетяна Василенко

 

 

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop61
konotop61

Вхід на Ромни. інфо



Оголошення