Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Тандем-пресс Семінар інженерів з охорони праці
Семінар інженерів з охорони праці
Тандем-пресс
Неділя, 07 жовтня 2012, 19:59      Ромни, Сумська область
Семінар інженерів з охорони праці27 вересня 2012 року відбувся семінар з охорони праці, організатором якого стало управління праці та соціального захисту населення виконкому Роменської міської ради. З привітальним словом виступив начальник управління праці та соціального захисту населення виконкому Роменської міської ради Панченко Я.М. 

Основна тематика семінару - підсумки перевірки, проведеної Територіальним управлінням Держгірпромнагляду України у Сумській області щодо виконання виконкомом Роменської міської ради функцій державного управління та контролю за охороною праці на закріпленій території. З цього, надзвичайно актуального, питання доповіла головний спеціаліст управління праці та соціального захисту населення Жмурко В.П.

Так, в період з 23.05.2012 р. по 06.06.2012 р. Територіальним управлінням Держгірпромнагляду України у Сумській області було перевірено стан охорони праці на 9-ти підприємствах міста. Жмурко В.П. проаналізувала всі виявлені в ході перевірки порушення вимог законодавства про охорону праці по кожному із перевірених підприємств. Активно залучилися до обговорення представники перевірених підприємств: Лаврик Л.А. (КП «Ромнитеплосервіс» РМР), Гавриш С.І. (ТОВ «Таланпром»).  За результатом обговорення даного питання Жмурко В.П. зазначила: «На всіх підприємствах міста проводиться певна робота щодо створення безпечних та нешкідливих умов праці. Однак, як показали перевірки Територіального управлінням Держгірпромнагляду України у Сумській області, вона є недостатньою».

Традиційним питанням порядку денного таких семінарів є проведення аналізу нещасних випадків на виробництві. Інформували представники підприємств, де у поточному році  допущено травмування працівників на виробництві. Найбільше нещасних випадків на заводі «Тракторозапчастина».

 

Анна Марченко

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Ромен
Ромен

Вхід на Ромни. інфоОголошення