Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Тандем-пресс Безкоштовний інтернет – відтепер у роменській центральній міській бібліотеці
Безкоштовний інтернет – відтепер у роменській центральній міській бібліотеці
Тандем-пресс
Середа, 31 жовтня 2012, 22:17      Ромни, Сумська область
Без вільного доступу до інформаційних ресурсів мережі Інтернет, сьогодні вже неможливо говорити про повноцінний інформаційний простір держави. У реалізації питань інформатизації суспільства, ключова роль належить публічним бібліотекам. Останнім часом Інтернет став невід’ємною складовою частиною інформаційних ресурсів бібліотек, а надання доступу до нього – звичною бібліотечною послугою. 

У лютому 2012 році міська централізована бібліотечна система  стала переможцем конкурсу програми «Бібліоміст». Як результат, бібліотечні  заклади  міста отримали 13 комп’ютерів та 4 принтери. Забезпечення оргтехнікою дасть змогу надавати населенню безкоштовні інтернет-послуги. Все це стало результатом тісної співпраці працівників бібліотечної системи та місцевої влади.

23 жовтня у Роменській центральній міській бібліотеці для дорослих  відбулись урочистості з нагоди відкриття пунктів публічного доступу до Інтернету та початку надання нових послуг. Відтепер, мешканці міста Ромни зможуть безкоштовно пройти курси комп’ютерної грамотності, надсилати й отримувати електронну пошту, слухати музику, дивитися фільми, обмінюватися фотографіями, спілкуватись у програмі «Скайп», скористатися веб-ресурсами для пошуку роботи чи потрібних послуг, покупки товарів, організації поїздок, доступу до інформації органів влади і соціальних служб тощо. Для злагодженої роботи у бібліотеці з’явилась нова штатна одиниця - інженер-програміст (Дудка Артем Миколайович), котрий забезпечить повноцінне функціонування та комфортне перебування в Інтернет-центрі. До речі, все програмне забезпечення, котре встановлено на 13-ти комп’ютерах є ліцензоване.

На сьогоднішній день Інтернет-центр центральної міської бібліотеки для дорослих ім. Бориса Антоненка-Давидовича – це сучасна інформаційна установа, що сприяє професійному та особистісному розвитку громадян.  Кожний користувач бібліотеки має можливість безкоштовно користуватися Інтернетом. Одне з основних завдань Інтернет-центру – забезпечення оперативного безкоштовного доступу користувачів до різносторонньої інформації.

Інтернет-центр бібліотеки створює рівні можливості для пошуку інформації людей різних соціальних верств населення і допомагає становленню та розвитку їхньої загальної інформаційної та інтелектуальної культури.

Під часу заходу відбулися виступи міського голови Миколи Кириловича Калашника, заступника міського голови з гуманітарних питань Володимира Григоровича Дудко, начальника відділу культури Тетяни Іванівни Баляби,  регіонального представника програми «Бібліоміст» Олени Володимирівни Пікулицької, координатора по роботі з партнерами програми «Бібліоміст» Наталії Новакової, директора терцентру Олени Сергіївни Шкромиди, Яківа Івановича Зубана  начальника Роменського МРЦЗН, читачів, котрі від щирого серця вітали працівників бібліотеки з таким надзвичайним днем. Ніна Миколаївна Рослова, директор бібліотеки, зі сльозами радості на очах дякувала всім причетним до цієї події. Слова вдячності - бібліотечним працівникам, котрі перемогли у програмі «Бібліоміст», міській владі за підтримку й звичайно читачам, котрі запалюють вогник всіх працівників бібліотеки, бо саме з читачами міська бібліотека живе….

Якщо Ви бажаєте поринути у безмежний океан інформації приходьте до Інтернет-центру: Центральна міська бібліотека для дорослих ім.. Бориса Антоненка-Давидовича, вул.. Коржівська, 94 (графік роботи понеділок-п’ятниця з 9-00 до 18-00, субота-неділя з 9-00 до 17-00)

 

Анна Марченко

 

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Ярмарок
Ярмарок

Вхід на Ромни. інфоОголошення