Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Тандем-пресс «Із бісеру, виблискуючого яскраво, рукою вмілою квітку створено було…» Презентація робіт з бісеру Наталії Коцур
«Із бісеру, виблискуючого яскраво, рукою вмілою квітку створено було…» Презентація робіт з бісеру Наталії Коцур
Тандем-пресс
Понеділок, 17 грудня 2012, 21:27      Ромни, Сумська область
4 грудня 2012 року у картинній галереї міського Будинку культури відбулась презентація-виставка робіт з бісеру Наталії Коцур. Бісерні роботи – це живі перекази минулого. Адже бісер не псується від часу, тому вироби доходять до нас у різнокольоровій гамі, яка складалася у далекому минулому. 

Виробляли прикраси місцеві ремісники-ювеліри, таку красу привозили і з інших країн. Селяни купували їх на ярмарках та у спеціальних торгових рядах у великих містах. Селянські «коштовності» - корал, бурштин, дукач, сережки тощо – збирали протягом десятиліть, передавали як сімейну реліквію від покоління до покоління. Мода на них ніколи не минала.

Пошук прекрасного єднає людей нового часу з епохами художнього розквіту в минулому. Тонке зачарування гармонії захоплює, веде глибше у свій світ, викликає картини забутого минулого життя, життя красивого, тому що витончений смак волів бачити гарним усе, що оточувало людину. Питання про непотрібність краси в повсякденному житті не могло виникнути при тих артистичних настроях, якими було овіяне життя наших прадідів. Будинок, одяг, невеличкі предмети побуту, прикраси – все це людські руки створювали з великою любов'ю, творчо, натхненно.

Потім ця добра традиція поступилася місцем безособовим й однаковим фабричним предметам. Вони були дешевими і не вимагали на своє виготовлення багато часу. Але з їхнім поширенням відійшла в минуле ціла епоха народного життя, коли навіть рукоділля потребувало зусиль духу. Тому й донині рідкісні предмети стародавнього побуту людей надихають - художника, майстра й просту людину, що відроджує свій будинок або родовий маєток.

Так, чотири роки тому, і Наталія вирішила прикрасити своє життя. Все почалось з простої вечірньої сукні, яку вона придбала в магазині. Сукня була гарна, чорного кольору, але їй не вистачало блиску і Наталя вирішила її прикрасити. Вперше взяла нитку та бісер. Сукня вийшла напрочуд чудовою. І вона задалася питанням: Чому я не можу зробити свої речі гарними, ексклюзивними? З того часу все й почалось, спочатку прикраси для себе, потім для оселі, потім для друзів і нарешті - для всіх бажаючих.

Коцур Наталя Володимирівна народилася в Ромнах, за спеціальністю технік-товаровед.

Творча, талановита, креативна людина творить неймовірні речі своїми руками. Це й прикраси, дерева, квіти, вази, декоративні тарілки і ще дуже багато іншого. Її роботи мають попит, як у нашому місті, так і за його межами. Придбати можна і як в самої майстрині так і замовити через Інтернет (www.biserinka.net). Також Наталя виготовляє речі на замовлення (подарунки до ювілею, весілля та інше.). Кожна жінка в таких прикрасах почуватиме себе королевою. А оселя забарвиться різними кольорами. Ії роботи приносять радість та вражають неймовірною красою, та складністю виконання.

Жінка не має втоми і творить постійно нові шедеври. Хоча ця робота важка, кропітка. Потребує багато часу та уваги, все ж улюблена справа дає сили працювати. А від схвальних відгуків натхнення зашкалює, і вона знову і знову працює.

Виставка працюватиме до кінця місяця і кожна шанувальниця прекрасного зможе помилуватися цією красою.

 

 

Анна Марченко

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop11
konotop11

Вхід на Ромни. інфоОголошення