Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Тандем-пресс Як і в чому зустрічати Новий 2013 рік
Як і в чому зустрічати Новий 2013 рік
Тандем-пресс
Вівторок, 25 грудня 2012, 21:01      Ромни, Сумська область
Час летить невблаганно, знову наближається Новий Рік! Швидко закінчилося літо, осінь і вже у повному розгарі зима. А там, дивись, і Новий Рік зовсім близько, не за горами, який ми зустрінемо, як прийнято, з почестями. Хочеться заздалегідь продумати і запланувати таке свято: як, де і в чому нам зустрічати Новий рік?
Отже, символом наступаючого 2013 року буде Змія. Що ж принесе нам рік з таким символом? Цікаво? Що ж можна чекати від такої супутниці, яка весь рік буде поряд з нами?
2013 рік - рік Чорної Водяної Змії, вона мудра, впевнена і несе якусь космічну загадковість. Не варто чекати від неї у взаєминах стабільності, швидше за все нас чекає рух і зміни життя на краще. Важливо мати здатність в будь-якій ситуації проявляти гнучкість.
Змія, за східним календарем, набирає чинності тільки в лютому, 10.02.2013 року. Але це, жодним чином, не завадить нам традиційно, з властивою Нового року радістю, щастям, з оплесками і райдужним привітанням, зустріти наступаюче свято 31 грудня.
Як і в чому нам зустрічати Новий 2013?
Як говорять астрологи, супутниця наступаючого року - змія, не любить великого шуму, суєту і зміну місць, тому краще всього нам зустріти новий рік у сімейному колі та в домашній обстановці. Що, само по собі, вже створить приємну святкову атмосферу.
З приводу нарядів. У цьому році ми повинні продемонструвати Змії екзотичні вбрання. Найбільш вдалим кольором буде зелений, темно-коричневий, синій і чорний, а також можна щось вибрати з малюнком зміїної шкіри. Новорічне плаття у жінки може бути однотонним або поєднувати в собі ці кольори. Відмінно, якщо новорічне вбрання буде з шкіряним елементом або, що краще, повністю шкіряним.
Що стосується чоловічого вбрання, то і тут можна застосувати фантазію. Костюми можуть бути однотонні, а краватку до нього можна підібрати з оригінальним малюнком, використовуючи властиву даному році палітру. Любителі джинсів можуть їх надіти, а до них шовкову сорочку синього або зеленого кольору, або джемпер.
Зачіску виберіть легку, властиву саме Вам. Не варто занадто захоплюватися і макіяжем. Адже це все-таки не карнавал. Головне мати закінчений образ. При виборі прикрас, не варто затьмарювати новорічну ялинку, 1 або 2 прикраси і не більше.
А тепер поговоримо про святковий стіл.Як правило, така вже наша українська традиція, що всі новорічні столи ломляться від смачних і різноманітних страв. Але обов'язково серед всіляких делікатесів на столі має бути присутнім м'ясо птиці, кролика та страви з яєць. Справа кожного, як, в чому і з ким нам зустрічати Новий 2013 рік, адже не наш образ буде впливати на те, як ми проведемо майбутній рік, а ми самі! Головне, щоб нам було зручно і комфортно, а поруч сяяли щастям очі наших рідних і близьких! А позитивні зміни не змусять себе чекати!

Анна Марченко
 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Псел
Псел

Вхід на Ромни. інфоОголошення