Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Тандем-пресс "Один, два, три — ялинонька гори!"
"Один, два, три — ялинонька гори!"
Тандем-пресс
Вівторок, 25 грудня 2012, 21:01      Ромни, Сумська область
"Один, два, три — ялинонька гори!"Традиційно в день Святого Миколая Чудотворця відбулось урочисте відкриття головної ялинки міста. На центральній площі міста зібралися мешканці, представники установ, закладів та організацій,  шкільна молодь, діти. 16-метрову зелену красуню в цьому році прикрасили яскравими іграшками та різнокольоровими гірляндами. До речі, було придбано 100 нових різнобарвних шарів на суму близько 3000 гривень.
Недавлячись на мороз, близько сотні жителів міста зібрались на центральній площі. Перед початком свята дітей порадували театралізованою виставою: маленьких роменчан розважали Дід Мороз та Снігуронька та казкові персонажі.
Городян привітав міський голова Микола Калашник: «День Святого Миколая – свято, яке розпочинає низку заходів новорічно-рідзвяного циклу. Веселощі, подарунки, зустрічі з друзями, святкові виступи об’єднають у ці дні мешканців Ромен. Бажаю кожній родині достатку, кожному роменцю здоров’я і нехай все задумане здійсниться»
Казкові персонажі, музика, хоровод, ігри – для всіх, хто завітав на запалення вогнів міської ялинки, організатори підготували цікаву розважальну програму.
Під аплодисменти роменців новорічна ялинка засяяла тисячами різнокольорових вогників. Красуня простоїть на центральній площі до 20 січня 2013 року    


Анна Марченко
 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

9 травня 2009
9 травня 2009

Вхід на Ромни. інфоОголошення