Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Тандем-пресс Роменці на новорічному балу в Сумах
Роменці на новорічному балу в Сумах
Тандем-пресс
Четвер, 31 січня 2013, 20:59      Ромни, Сумська область
Роменці на новорічному балу в СумахПри загальноосвітній школі №10 діє Учнівська демократична республіка "СВІТ". Котрі, за результатами минулорічної діяльності вибороли 2 місце в області у Всеукраїнському конкурсі на кращу організацію учнівського самоврядування в номінації "Інновації". 
Нагородою було запрошення від обласного Центру позашкільної освіти на участь у Новорічному балі лідерів учнівського самоврядування в м. Суми.
Бал проходив в БК "Хімік", на ньому були присутні 12 делегацій з різних сіл та містечок області.
Відкривала бал заступник губернатора Т.Г. Іщенко. Атмосфера справжнього балу з його вишуканою музикою, прекрасними дівчатами, красивими та елегантними юнаками доповнювалася чарами передноворічного вечору. Кожна команда-учасниця балу представляла 1 бальний танець (нашу команду готувала О.В. Васюта). Тут вони побачили полонез, польку, падеграс, менует, мазурку і всі разом кружляли у вальсі! Королем і королевою балу обрана пара нашої роменської делегації - Артеменко Дмитро та Марюха Марія.
"У повному захваті, щасливі та окрилені вони повернулися додому. А бажання побувати на балу ще раз залишилося, тож будемо готуватися...", - говорить Олена Анатоліївна Павлюк.

Анна Марченко, за інформацією
керівника УДР  "СВІТ" О.А.Павлюк
 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Урочистий мітинг
Урочистий мітинг

Вхід на Ромни. інфоОголошення