Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Тандем-пресс Роменська красуня в погонах
Роменська красуня в погонах
Тандем-пресс
Субота, 16 березня 2013, 07:17      Ромни, Сумська область
Роменська красуня в погонахНапередодні жіночого свята 8 березня в Палаці культури ім. Фрунзе (м. Суми), пройшов конкурс “Краса в погонах-2013”. У конкурсі взяло участь 26 представниць чарівної половини правоохоронних органів із усієї Сумщини.

Протягом останніх двох місяців чоловіча половина Сумщини активно приймала участь в обранні найкращої дівчини  міліції регіону. За задумом організаторів перший етап конкурсу «Краса в погонах-2013» проводила обласна газета «Ваш шанс». Саме на шпальтах  її Інтернет видання були розміщені 26 фото конкурсанток, де кожний бажаючий мав можливість оцінити не тільки зовнішні дані чарівних співробітниць міліції, а й їх інтелект та коло інтересів. За кількістю голосів визначалася переможниця читацьких симпатій і учасниці, які будуть приймати участь у фіналі.

Актова зала місцевого Палацу культури ледь вмістила всіх бажаючих потрапити на фінал конкурсу. Після вітальних слів керівництва УМВС в Сумській області, було оголошено результат першого етапу. Отже, за рішенням редакції  газети «Ваш шанс» звання «Міс читацьких симпатій»  і цінний подарунок отримала Вікторія Терещенко – перший заступник начальника Охтирського міськвідділу міліції. А далі за звання першої красуні міліції Сумщини змагалися одинадцять представниць з міськрайвідділів та структурних підрозділів УМВС, серед них і наша роменчанка.

Дільничні інспектори, слідчі, експерти-криміналісти, оперуповноважені, працівниці кадрового апарату дефілювали в форменому одязі, вечірніх сукнях, змагалися у конкурсі «візитівка» та відповідали на численні питання судій на тему: “Нестандартна ситуація”. Виступи конкурсанток доповняла чудова концертна програма підготовлена художніми колективами УМВС та Палацу культури ім.Фрунзе.

Журі конкурсу зберегло інтригу до останньої хвилини церемонії нагородження - жодна з дівчат не знала результатів фінальних змагань. Як з'ясувалося, наша землячка, роменчанка Васюта Наталія Сергіївна — старший лейтенант міліції, експерт-криміналіст Роменського міськвідділу НДЕКЦ  виступила достойно й отримала почесне звання “Міс глядацьких симпатій”.

За підсумками отриманих балів і звання першої красуні міліції Сумщини здобула Антоніна Губська – оперуповноважена управління державної служби по боротьбі з економічною злочинністю, звання «віце-міс» - Марина Бутакова – слідча Лебединського міськвідділу. Переможниці та учасниці конкурсу отримали цінні подарунки.

Сьогодні ж переможниця конкурсу “Краса в погонах — 2013” повернулася до своєї роботи, сповнена оптимізмом та приємними спогадами про участь в конкурсі.

Редакція газети “Тандем” поспілкувалася з чарівним експертом-криміналістом, яка розповіла про свою нелегку, але важливу роботу та поділилася враженнями від участі в конкурсі.

-        Отже, Наталія розкажіть про себе. Де ви навчалися, скільки років віддали службі у правоохоронних органах?

-        У 2006 році закінчила Київський національний університет внутрішніх справ, за спеціальністю “Правознавство”, спеціалізація “Експерт-криміналіст”. Протягом останніх трьох років працюю на посаді експерт-криміналіст у Роменському міськвідділі.

-        Розкажіть про коло Ваших інтересів?

-        Коло моїх інтересів — різноманітне. В дитинстві займалася в художній школі, займалася дзюдо, 11 років займалася танцями. Ці захоплення, і зараз, проявляються у моєму житті. Вважаю, що кожна людина повинна саморозвиватися та самовдосконалюватися, тому наразі проходжу курси англійської мови,  а для пітримання фізичного тіла займаюся фітнесом, для душі — йогою, щоб жити в гармонії з собою та навколишнім світом.

-        Чи є у Вас улюблені книжки та художні фільми?

-        Так, звичайно. Захоплююсь книгою Джона Кехо “Подсознание может все”. Із художніх фільмів - “Скарлет”, тому що головна героїня фільму приваблива жінка із залізним характером, яка дуже імпонує мені.

-        У кожної людини є своє життєве кредо, яке воно у Вас?

-        “Мы гнемся, но не ламаемся. Я знаю прорвемся, я знаю мы справимся”!

-        Деякі люди вважають, що жінки, які пов'язали своє життя зі службою у правоохоронних органах втрачають свою привабливість та жіночність?

-        Саме своєю участю у конкурсі я намагалася спростувати цю думку та довести її необґрунтованість. Адже навіть при нашій роботі можна бути чарівною, привабливою та коханою дівчиною.

-        Як Ви вирішили приймати участь у конкурсі, можливо Вас хтось надихнув?

-        Натхненням стала моя подруга Наталія, котра завжди заряджала мене своїм оптимізмом та готовністю до бою...

-        Розкажіть про умови конкурсу, можливо якісь обмеження?

-        Обмежень ні за віком, ні за посадою чи званням не було. Умова була одна — служба в правоохоронних органах.

-        На Вашу думку чи був чесний конкурс, можливо надавались комусь переваги?

-        Чи надавались комусь переваги — не можу сказати, але впевненіше себе почували сумчанки. На мою думку, журі конкурсу повинні бути людьми нейтральними, мається на увазі не знати нікого із конкурсанток. Взагалі, отримати приз “Міс глядацьких симпатій” - самий найцінніший і найголовніший приз, бо саме він є чесним, справедливим.

-        Що для Вас було головне — участь чи перемога?

-        Я людина цілеспрямована, тому завжди є мета — перемогти.

-        Сьогодні Ви повернулися в рідні стіни, до роботи чи змінилося відношення колег до Вас?

-        Відношення не змінилося, але скажу одне — протягом цих років, працюючи суто в чоловічому колективі, в мене склалися тільки дружні взаємовідносини з колегами.

-        Наталіє, щоб Ви побажали колегам-жінкам?

-        Хочу побажати, щоб на їхньому обличчі завжди була щира посмішка. Їхні очі сяяли від щастя, незважаючи на те, що ми обрали для себе таку нелегку міліцейську долю.

-        Підготовка до конкурсу річ складна, як морально так і фінансово, хто Вас підтримував?

-        Так, досить складно було. Але завдяки, моїм батькам, начальнику Роменського МВ УМВС у Сумській області, підполковнику міліції Яровому Юрію Миколайовичу, начальнику НДЕКЦ при УМВС України, полковнику міліції  Бородаю Андрію Миколайовичу, його заступнику, підполковнику Шаповалу Олександру Івановичу та помічнику начальника по взаємодії з громадськістю та ЗМІ Роменського МВ, капітану міліції Потапенко Наталії — я їхала на конкурс сповнена оптимізму та націлена на перемогу.

 

Анна Марченко

 

 

 

 

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

42
42

Вхід на Ромни. інфоОголошення