Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Тандем-пресс У Ромнах стартує всеукраїнська акція “За чисте довкілля”
У Ромнах стартує всеукраїнська акція “За чисте довкілля”
Тандем-пресс
Четвер, 11 квітня 2013, 21:22      Ромни, Сумська область
З ініціативи Уряду та згідно розпорядження міського голови, щорічно у квітні-травні проводиться всеукраїнська акція «За чисте довкілля» та День благоустрою населених пунктів. 
Як зазначено у розпорядженні очільника міста Миколи Калашника, «з метою забезпечення належної санітарної чистоти і порядку в місті» 4, 11, 18, 25 квітня та 7 травня оголошено днями Весняної толоки по приведенню території міста, підприємств, організацій в належний санітарний стан. Також до травневих свят будуть приведені до ладу кладовища, братські могили  та місця почесних поховань.
У рамках акції ліквідовуватимуться несанкціоновані сміттєзвалища, а їх у нашому місті аж 34, прибиратимуться прибудинкові території, парки, сквери, дитячі, спортивні та господарські майданчики тощо. Традиційно висаджуватимуться саджанці дерев і чагарників та очищуватимуться від сміття береги водойм.
А 20 квітня відбудеться загальноміський суботник до «Дня довкілля» з залученням підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності, учнівської, студентської молоді та громадян.
Тож, зробимо наше рідне місто чистим! Приєднуйся!

Анна Марченко
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

35
35

Вхід на Ромни. інфо