Ромни.інфо Новини міста Тандем-пресс Відкрита першість ДЮСШ з вільної боротьби
Відкрита першість ДЮСШ з вільної боротьби
Тандем-пресс
Вівторок, 23 квітня 2013, 20:21      Ромни, Сумська область
13 квітня 2013 року в м. Суми відбувся вже традиційний турнір з вільної боротьби: “Відкрита першість з вільної боротьби” серед дітей 2000-2006 років народження.
Виборювати звання чемпіонів приїхали понад 150 учасників: м. Суми (10 команд). м. Ромни, смт. Хотінь, Сумський район, с. Верхосулка, Сумський район, с. Жовтневе, Сумський район.
Приємно відмітити, що семеро вихованців Роменської ДЮСШ стали призерами: 1-місце — Олефір Денис (ЗОШ № 6), Ласкавий Максим (ЗОШ № 4), Засульська Юлія (ЗОШ № 6). 2-місце — Ковбаса Олександр (СЗОШ № 2), Строй Назар (школа-інтернат), Олефір Анастасія (ЗОШ № 6). 3-місце — Щербань Дмитро (ЗОШ № 7), Негреба Сергій (ЗОШ № 7).
Вітаємо всіх переможців та призерів змагань!!! Президент ГО “Федерація вільної боротьби  Роменщини” Сергій Федина висловлює подяку директору міського комунального закладу ДЮСШ з вільної боротьби Сіталу Р.В. та зам. директору Великодному Г.А. за організований захід.
“Такі змагання — це завжди набуття  досвіду, можливість випробувати себе та показати результат своєї підготовки”, - говорить Федина Сергій.
Нагадуємо, що тренування з вільної боротьби проходять в приміщенні школи-інтернат кожного дня окрім вихідних.