Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Тандем-пресс До 1025-річчя Хрещення Русі на Роменщині розпочався ІІІ-й міжнародний художній пленер
До 1025-річчя Хрещення Русі на Роменщині розпочався ІІІ-й міжнародний художній пленер
Тандем-пресс
Неділя, 19 травня 2013, 21:19      Ромни, Сумська область
До 1025 річниці Хрещення Русі на Роменщині розпочався традиційний у нашому місті  ІІІ-й міжнародний художній пленер "Калнишева рада -2013", що проходить з 10 по 22 травня 2013 року на теренах мальовничої Роменщини та Недригайлівщини.
Основною метою мистецького заходу - привернути митців до багатої історії та неповторної краси нашого рідного краю. Ідея присвятити роботи 1025 річниці Хрещення Русі неабияк привернула увагу українських і зарубіжних митців.
Майже два тижні 14  художників України, Росії, Білорусії та Молдови працюють на території міста Ромни, історико-культурного заповідника в с. Пустовійтівка, с. Овлаші (Роменського району) та с. Хоружівка, Недригайлівського району, а їх творчі враження будуть втілені в численні художні твори.
Підсумком пленеру стане урочиста виставка робіт художників, яка буде відкрита 22 травня о 12-00 годині в приміщенні Роменського краєзнавчого музею.
Художній пленер проводиться завдяки фінансовій підтримці депутата Роменської районної ради Вовченка Юрія Вікторовича та інформаційного супроводу газети “Тандем-прес”, а також за сприяння    Сумської і Ахтирської єпархії УПЦ, державного історико-культурного заповідника “Посулля”, Роменської районної державної адміністрації.Анна Марченко
 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

15
15

Вхід на Ромни. інфоОголошення