Ромны. Romny. Ромни. інфо

Кримінальна хроніка
Тандем-пресс
П'ятниця, 17 липня 2009, 12:58      Ромни, Сумська область

      4 липня. З будинку гр.Д. викрадено мобільний телефон та DVD-програвач. На щастя для потерпілого, особу крадія встановлено. Ним виявився гр. Є., неодноразово судимий за аналогічні крадіжки. Викрадені речі були знайдені у нього вдома.


 

      7 липня. На одній зі свердловин Турутинського родовища поблизу с. Косарівщина виникла пожежа. На місці пожежі правоохоронцями виявлено несанкціоновану врізку в нафтопровід, біля якої на відстані 300 м знаходився згорілий автомобіль.


     9 липня.
Невідомий зловмисник вночі зламав решітку та через вікно пробрався до приміщення офісу по вул. Горького, звідки викрав монітор до комп'ютера. Шкода, але ні замок, ні решітка не є перепонами злодіїв.


     Випадки насилля в сім'ї, на жаль, - не новина в нашому суспільстві. Якщо сварки із рукоприкладством виникають між дорослими людьми, можна хоча б говорити про причини. Але якщо насильство вчиняють над дитиною, то коментарі, як кажуть, зайві. Із с. Бобрик до дитячого відділення ЦРЛ була доставлена маленька дитина, десятимісячна дівчинка. Закрита черепно-мозкова травма, струс головного мозку, синці на обличчі - такий був діагноз лікарів. Дитину побила рідна ... мати, хоча важко назвати матір'ю жінку, яка може зробити боляче своїй маленькій дитині. Як потім вона розповіла працівникам міліції, вони з чоловіком лягли спати, але близько четвертої години ранку маленька розбудила їх своїм плачем. Жінка дала доньці попити, але вона не припиняла плакати, і тоді "мати" її вдарила.


     Зараз дівчинка знаходиться в дитячому відділенні, подальшу її долю скоріш за все буде вирішувати суд.


     12 липня.
На автошляху між с. Перехрестівка та Малярівщина сталася ДТП. Водій автомобіля ВАЗ не впорався з керуванням, з'їхав у кювет, де машина перекинулась. Авто, як кажуть, "всмятку", пасажири, на щастя, залишилися живі, але отримали різноманітні тілесні ушкодження та були доставлені в ЦРЛ.


     Буревій, що пройшовся територією Роменщини, в багатьох місцях не тільки пошкодив електромережу, але створив небезпеку для людей. У с. Ріпки сталася трагічна подія - внаслідок враження електричним струмом загинули дві молоді жінки.


Наталія Войтенко,
помічник начальника по взаємодії з громадскістю

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

21
21

Вхід на Ромни. інфоОголошення