Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни в цифрах
Тандем-пресс
П'ятниця, 31 липня 2009, 09:27      Ромни, Сумська область

Станом на 1 липня у місті діє 249 малих підприємств та  3073 приватних підприємця. Радує, що навіть у часи кризи їх кількість не зменшується. Приватні підприємці забезпечують 28% надходжень до міського бюджету. Відмічається також розширення мережі торгівлі: за цей рік відкрито 13 нових магазинів, 3 заклади побутового обслуговування, 4 заклади ресторанного господарства, проведено 3 дегустації продукції різних торгових марок.

 По лікарняній касі за перше півріччя пройшло 32,3 тис. грн. На завершення ремонту в земському корпусі лікарні не вистачає ще 250 тис. грн. Оскільки обласна рада не виділила коштів, поки що ремонтні роботи  припинені.

 Розмір середньої  заробітної плати по місту становить 1302 грн. Середня пенсія складає 844 грн., а найменша сума, яку отримують пенсіонери, обов’язково є більшою за 544 грн.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

4
4

Вхід на Ромни. інфоОголошення