Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Тандем-пресс Місце аварії змінити не можна?
Місце аварії змінити не можна?
Тандем-пресс
Середа, 05 серпня 2009, 13:50      Ромни, Сумська область

ВАЗ 2103 злетів з дороги і кілька разів перевернувсяПоворот від села Перехрестівка до Малярівщини ніколи не вважався аварійним. У 1994 році тут проклали новий якісний асфальт, встановили необхідні дорожні знаки і до липня 2009 року там не сталося жодної дорожньо-транспортної пригоди. А за цьогорічний липень на одному місці сталося три аварії з постраждалими. 10 липня ввечері мотоцикліст збив пішохода, котрий рухався по узбіччю і вів в руках велосипед. Водій мотоцикла не вибрав безпечної швидкості і в результаті зіткнення пішохід отримав тілесні ушкодження.

Через два дні на тому ж місці близько 16 години ВАЗ 2103 злетів з дороги і кілька разів перевернувся. Євген Булавко відзначив: «Водій автомобіля знаходився у нетверезому стані. Перевищивши допустиму швидкість руху і не звернувши увагу на попереджувальні знаки, водій спричинив тілесні ушкодження двом пасажирам свого автомобіля середнього ступеня тяжкості. Після кількох переворотів машина вже не підлягає ремонту».

28.07 близько 13:00 чергова аварія сталася на цьому ж фатальному місці. У Москвичі їхало 4 пасажири, одна з жінок  в результаті ДТП зламала стегно. За кермом сидів нетверезий водій, машина перекинулася кілька разів і перетворилася на купу металобрухту. Неушкодженими залишилися тільки заднє ліве крило і багажник. До того ж, автовласник залишив місце пригоди, не дочекавшись приїзду працівників ДАІ. Цим він лише погіршив своє становище. По останнім двом фактам ведеться слідство і вирішується питання про порушення кримінальних справ.

 

Тетяна Івасин

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop14
konotop14

Вхід на Ромни. інфоОголошення