Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Тандем-пресс «Візит» міліціонерів
«Візит» міліціонерів
Тандем-пресс
П'ятниця, 14 серпня 2009, 10:26      Ромни, Сумська область

З 7 по 30 серпня на території міста будуть проводиться профілактичні заходи, пов’язані з відвідуванням помешкань громадян під умовною назвою «Візит». Правоохоронцями здійснюватиметься поквартирний та подворовий обхід громадян з врученням візитних карток та пам’яток про те, як не стати об’єктом злочинних зазіхань.

Таким способом налагоджуватиметься співпраця з населенням. Крім того, будуть проводити перевірку підоблікового елементу (осіб, які знаходяться на профілактичному обліку в органах внутрішніх справ). Дільничні інспектори відвідуватимуть людей похилого віку з метою попередження вчинення злочинів відносно них. Відпрацьовуватимуться готелі, гуртожитки та ринки для встановлення місць проживання, навчання та роботи виходців з критичних регіонів, ближнього та дальнього зарубіжжя з метою встановлення законності їх  перебування в Україні. В місцях масового перебування людей розміщуватимуть інформацію про місце знаходження дільничного пункту і часи прийому дільничного.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

11
11

Вхід на Ромни. інфоОголошення