Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Новини міста Тандем-пресс Розмова про актуальне
Розмова про актуальне
Тандем-пресс
П'ятниця, 09 жовтня 2009, 08:03      Ромни, Сумська область

Як і обіцяв минулого понеділка на засіданні координаційної ради заступник начальника-начальник штабу Роменського МВ Віталій Гринь, через тиждень він прозвітував про результати боротьби  з самогоноварінням. Зокрема, Віталій Миколайович відмітив, що протягом січня-вересня цього року було притягнуто до адміністративної відповідальності 169 осіб, вилучено 8 самогонних апаратів і вилучено 263 л закваски та 459 л самогону.

Найбільша кількість виявленого самогону на одній «точці» - 200 літрів та 2 самогонних апарати, на власника даного помешкання по вул. Маяковського склали адмінпротокол та наклали штраф 170 грн. Також розповів начальник штабу про відпрацювання міста по боротьбі з самогоноварінням. З 2 по 15 жовтня дільничні інспектори працюватимуть саме в цьому напрямку. Станом на 3 жовтня дільничні склали 5 адмінпротоколів, вилучено 3,5 л самогону та 8 л закваски. Проводиться робота по виявленню таких «точок». Всі відмітили, що багато мешканців нашого міста скаржаться на власників окремих адрес, які постійно виготовляють самогон і, незважаючи на існуючі штрафи, продовжують свою незаконну діяльність. Як часто у нас буває, не так вже й просто покарати того, хто порушує закон. Справа в тому, що дільничні інспектори не мають права заходити до помешкання без дозволу господаря,  його ім’я опубліковувати в пресі теж забороняється. А саме така публічність порушника дала б свої позитивні результати. На жаль, таких «підприємців» є дуже багато у всіх мікрорайонах нашого міста. Не останню роль в «популярності» такого виду діяльності відіграє те, що покарання є вкрай несуттєвим порівняно зі шкодою, яку завдають ці точки.

Начальник відділу організації торгівлі Наталія Бондаренко розповіла про роботу з виявлення фактів незаконної торгівлі по вул. Руденка. За її словами, діяльність у цьому напряму ведеться спільно зі співробітниками санстанції, дільничних інспекторів, і керівництво самого ринку теж допомагає. Олександр Левицький, заступник міського голови з економічних питань, доручив Наталії Миколаївні доповідати про хід роботи щопонеділка. Також Олександр Вікторович наголосив, що всі торговці повинні проводити свою діяльність виключно на території міського ринку і в рамках законодавства. Тобто якщо хтось здійснює торгівлю, то повинен сплачувати певний внесок у міський бюджет, саме це буде запорукою додержання порядку.

Начальник міськрайонного центру зайнятості Ольга Северин розповіла, що за останній місяць було працевлаштовано 28 осіб, на обліку перебуває 776 безробітних. Порівняно з попереднім роком, це гірші показники.

Начальник головного управління міського господарства Михайло Кочерга говорив про початок міської толоки. Щодо відповідальності організацій нашого міста за порядок на прилеглій території, то переважна більшість сумлінно працює над наведенням чистоти, хоча відмітив Михайло Григорович і кількох порушників, зокрема, один із адвокатів не поспішає прибрати на закріпленій за ним  ділянці.

Також на координаційній раді говорили про безоплатне оформлення державних актів на право власності на земельні ділянки. Представник управління земельних ресурсів розказала, що всі, хто має рішення сесії міської ради про  приватизацію до 01.01. 2002 р., мають право безкоштовно оформити свою земельну ділянку в приватну власність.

Начальник управління праці та соціального захисту населення Юрій Скиба говорив про  зростання заборгованості з виплати зарплат. Загальна заборгованість станом на 1 жовтня скала 1 млн. 204,3 тис. грн., на економічно активних підприємствах – 1 млн. 142,2 тис. грн. Найбільше заборгували ВАТ «Тракторозапчастина», НРГЕ, ДБУ-29. Хоча на такі борги є  й об’єктивні причини: борг по погашенню податку на додану вартість, заборгованість підприємству по виконаним роботам, державний борг (недофінансування  з обласного бюджету). Головуючий на координаційній раді Олександр Левицький наголосив, що треба з’ясувати, чому відсутнє фінансування з обласного бюджету філії ДБУ-29. Щодо легалізації робітників, то минулого тижня працювала робоча група, яка виявила двох неоформлених працівників. На думку Ю. Скиби, групі треба працювати більш плідно і звертати більше уваги на існуючі порушення, адже зараз є низький відсоток виявлення незаконних працівників.

Начальник Пенсійного фонду Алла Біленко розповіла про те, що планові надходження до бюджету склали 96%. Основними причинами невиконання є недоотримання від сплати поточних платежів організаціями. Найгірша ситуація на таких підприємствах, як ВАТ «Тракторозапчастина», НГРЕ, ДБУ-29. Хоча, як відзначила Алла Григорівна, загальний борг порівняно з попереднім місяцем зменшився на 60,8 тис. грн.

Тетяна Івасин

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

39
39