Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Тандем-пресс Операція «Автомобіль»
Операція «Автомобіль»
Тандем-пресс
Четвер, 15 жовтня 2009, 06:23      Ромни, Сумська область

З метою посилення протидії злочинам, пов’язаних з незаконним заволодінням транспортними засобами та згідно плану роботи ГУМВС області з 13 по 16 жовтня проводиться операція  «Автомобіль».

 

За 9 місяців 2009 року на території області сталося 138 незаконних заволодінь автомототранспортом. Процент розкриття становить 56% проти 45% минулого року. в ході операції будуть обстежені СТО, автостоянки, гаражі, приватних майстерень по ремонту автомобілів з метою встановлення місць відстою викрадених ТЗ, їх розкомплектувань, виявлення фактів заміни або підробки ідентифікаційних номерів агрегатів та реєстраційних документів.

 

Якщо у Вас є інформація про викрадені машини, або ви стали свідком подібного незаконного заволодіння, звертайтесь за тел.: 7-77-05. Анонімність гарантуємо.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Народні гуляння
Народні гуляння

Вхід на Ромни. інфоОголошення