Ромни.інфо Новини міста Тандем-пресс Наші боксери – найкращі
Наші боксери – найкращі
Тандем-пресс
П'ятниця, 30 жовтня 2009, 13:41      Ромни, Сумська область

24-25 жовтня у приміщенні спорткомплексу «Електрон» пройшов Перший відкритий республіканський турнір з боксу на призи Роменського заводу «Продтоварів». Участь в ньому брали учасники з Полтавської, Харківської та Сумської областей. Із 75 боксерів Роменські спортсмени розділили перше місце із спортсменами  Сум. ІІ місце посіли боксери з Полтавської області, ІІІ – із Шостки.

Організатори турніру:  Олександр Саєнко (генеральний директор об’єднання  «Ромникондитер») та його заступник Сергій Карпенко разом з тренером з боксу Богданом Дмитренком влаштували справжнє свято спорту з позитивними емоціями від побаченого, тому весь турнір пройшов на високому рівні. Організатори впоралися зі своїм завданням. Треба наголосити, що саме завдяки О. Саєнку та С. Карпенку турнір пройшов на високому професійному рівні. Олександр Іванович постійно цікавиться успіхами роменських боксерів та розвитком боксу у місті, допомагає спортсменам виступати на змаганнях різних рівнів. А Сергій Карпенко, сам колишній боксер, часто приходить до юних боксерів поділитися своїм досвідом. Всі діти, які перемогли у своїх вагових категоріях, були нагороджені грамотами відділу фізкультури та спорту міськвиконкому та грошовими винагородами від генерального спонсора. Тож поки є підтримка таких впливових особистостей, бокс буде розвиватися і надалі.

Також було визначено найкращих у трьох номінаціях: краща техніка, воля до перемоги, симпатія глядачів. За кращу техніку нагородили Богдана Головача (м. Суми), за одноголосним рішенням суддів за волю до перемоги нагородили вихованця спортклубу «Юність» Тимошенко Вадим 1993 р. н., який в останньому раунді поступився боксеру із Сум. Щоправда, потім за нього «заступився» на рингу Дмитро Дробоног (вагова категорія до 64 кг), котрий переміг спортсмена із Сум у наступному бої. Саме цей бій викликав найбільше захоплення глядачів.

У категорії «Симпатії глядачів» переміг учасник із Полтави Іван Петров. Улюбленець місцевих шанувальників боксу Дмитро Скиба у ваговій категорії до 81 кг та у віковій групі «Дорослі» у напруженій боротьбі отримав перемогу над своїм давнім суперником – важковаговиком із Глухова, чим і довів своє домінування на обласному рівні у своїй ваговій категорії.

Надія Роменського боксу Владислав Батіжевський 1998 р. н. з явною перевагою став переможцем у ваговій категорії до 40 кг, продемонстрував відмінну техніку та своє професійне боксерське вміння. Денис Рябчун 1995 р. н. теж посів на турнірі переш місце у своїй віковій групі.

Вітаємо всіх переможців та учасників Першого відкритого турніру області з боксу з достойними виступами і бажаємо подальших успіхів у спорті.

Тетяна Івасин

Зліва направо: Дмитро Дробоног, Дмитро Скиба, Денис Рябчун, Владислав Батіжевський разом з тренером Богданом Дмитренком