Ромны. Romny. Ромни. інфо

У школах буде тепло
Тандем-пресс
Четвер, 19 листопада 2009, 11:34      Ромни, Сумська область

Задля запобігання поширенню грипу  та інших вірусних захворювань у навчальних закладах міста був подовжений термін канікул: до планових трьох тижнів відпочинку додалося ще два тижні карантину. Завдяки цьому рівень захворюваності носитиме не такий масовий характер. На відміну від попередніх років, карантин ввели завчасно, а не тоді, коли школи за станом здоров’я відвідувала лише половина учнів.

Юрій Литвиненко, заступник міського голови з питань міського господарства, пояснив, коли почнуть топити в освітніх закладах і коли почнеться період навчання: «18 листопада при умові, що температура буде плюсовою, ми запустимо опалення у дитячих садках, а 19 -  у школах. Початок занять – з 23 листопада, тобто за вихідні дні приміщення встигнуть нагрітися. Щодо стану готовності навчальних закладів до опалення, то наразі жодних проблем немає, заклади цілком готові. Зараз теплопостачання припинено. Стосовно бюджетних коштів, то завдяки припиненню постачання тепла на період карантину економія склала більше 300 тис. грн.»  

 

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Урочистий мітинг
Урочистий мітинг

Вхід на Ромни. інфоОголошення