Ромны. Romny. Ромни. інфо

Розкрито вбивство
Тандем-пресс
П'ятниця, 27 листопада 2009, 11:04      Ромни, Сумська область

Співробітники Роменського МВ довгих 5 місяців працювали над тим, щоби поставити крапку у вбивстві орендаря ставка у селі Андріївка.

Подробиці розкритого злочину розповів  слідчий слідчого управління ГУМВС України в Сумській області майор міліції Олександр Ковган.

«В ніч на 24 липня 2009 року було скоєно вбивство на ставку села Андріївка, - говорить О. Ковган. Убивство було скоєно із застосуванням вогнепальної зброї. По даному факту у цей же день порушили кримінальну справу. У ході проведеної роботи через 5 місяців була встановлена особа того, хто скоїв вбивство – 25-річний житель Андріївки. Чоловіка ми затримали, вилучили обріз мисливської рушниці, яка була незареєстрованою. За поясненнями злочинця, кримінал він скоїв на грунті особистих неприязних стосунків з убитим. Він застрелив орендаря ставка, коли той спав. Цьому передувало з’ясування стосунків, а потім молодший із двох дістав зброю, котру взяв із собою, і вистрелив у 46-річного чоловіка. Затриманий зізнався, що протягом довгого часу виношував ідею помсти за постійні погрози, придбав обріз і чекав на «вдалий» момент». Розуміючи, що на нього може впасти підозра, він вигадав собі алібі – перебування в іншому місті. Цей маневр спрацював, адже дійсно, слідчі не відразу включили його у коло підозрюваних. Вбивця після скоєного влаштувався працювати на митницю, начальством характеризувався як позитивний робітник. Порушена кримінальна справа за статтею 115 Кримінального кодексу (навмисне вбивство). Нею передбачається покарання у вигляді позбавлення волі сроком від 7 до 15 років».

Ця історія поставила крапку у розкритті вбивств цього року. Нагадаю, перше вбивство – адміністратора у залі ігрових автоматів – розслідували майже 7 місяців. А у листопаді вдалося встановити особу ще одного вбивці.

Тетяна Івасин

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Народні гуляння
Народні гуляння

Вхід на Ромни. інфоОголошення