Ромны. Romny. Ромни. інфо

Трейсер
Погляд
Вівторок, 19 квітня 2011, 13:04      Ромни, Сумська область

Ромни. Андрій ТріусАндрій Тріус нещодавно повернувся з Алушти, де зібралися хлопці із різних міст України, які добре знаються на парканах та сходинках, стінах будівель і дахах. Хто ще не здогадався, пояснюю – мова йде про трейсерів, або як їх іще називають – паркурщиків. Це безстрашні молоді люди, котрі намагаються підкорити всі існуючі вершини у місті. 

З 1 по 3 квітня саме в Алушті пройшли показові виступи трейсерів із 14 міст України. «Загальна кількість учасників становила близько 50 чоловік, - розповідає Андрій. Протягом тренувань траплялися доволі серйозні травми, в тому числі й у мене. Найбільше у цьому спорті мене приваблює свобода, те, що у не існує меж людських можливостей. Захоплюватися паркуром почав 4 роки тому, а у 2008 році я мав перший виступ на всеукраїнському фестивалі. Зараз завдяки допомозі Володимира Дудка (заступник міського голови з гуманітарних питань – авт.) ми зареєстрували свою громадську організацію, маємо тренувальну базу на стадіоні та у школі № 4. Наприкінці цього місяця планується приїзд наших друзів із різних міст України і ми будемо «відкривати сезон».

 

Іванна Соловей

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

22
22

Вхід на Ромни. інфоОголошення